Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klioeeee

Jak nauczyć sie dobrze parkowania?

Polecane posty

Gość klioeeee

proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup wętkę i przynętę
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz juz prawko czy dopiero kurs robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klioeeeeee
mam już prawko, ale dawno nie jeżdziłam, a teraz dostałam auto, jade dobrze do przodu, ale manewry, parkowanie-masakra.tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic lepszego jak troche odwagi i bycie samemu,uwierz w siebie ja zrobilam prawko w pazdzierniku,panicznie sie balam parkowania,na egzaminie mi tak sobie poszlo,mialam szczescie po prostu,bardzo sie balam pozniej parkowania,ale przezwyciezylam to najlepiej jest samemu bo jak jstes z kims a nie daj boze dwie osoby w aucie masz to Cie kazdy w inny sposob poucza a ty masz ochote wysiasc i uciec jak najldalej,pojedz raz na zakupy i sprobuj spokojnie zaparkowac to nic jak na poczatku nie wyjdzie idealnie,trening czyni mistrza,ja teraz radze sobie swietnie! ale wiem jedno jesli ktos Cie uczy to robi to w swoj konkretny sposob ktory wcale nie musi byc dobry dla Ciebie,uwierz w siebie i powoli malymi krokami naucz sie sama uwierz mi to najlepsze!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic lepszego jak troche odwagi i bycie samemu,uwierz w siebie ja zrobilam prawko w pazdzierniku,panicznie sie balam parkowania,na egzaminie mi tak sobie poszlo,mialam szczescie po prostu,bardzo sie balam pozniej parkowania,ale przezwyciezylam to najlepiej jest samemu bo jak jstes z kims a nie daj boze dwie osoby w aucie masz to Cie kazdy w inny sposob poucza a ty masz ochote wysiasc i uciec jak najldalej,pojedz raz na zakupy i sprobuj spokojnie zaparkowac to nic jak na poczatku nie wyjdzie idealnie,trening czyni mistrza,ja teraz radze sobie swietnie! ale wiem jedno jesli ktos Cie uczy to robi to w swoj konkretny sposob ktory wcale nie musi byc dobry dla Ciebie,uwierz w siebie i powoli malymi krokami naucz sie sama uwierz mi to najlepsze!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ci nie wychodzi koperta
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klioeeeeee
wlaściwie to wszystko mi nie idzie, po prostu nie rozumiem kierunku krecenia kierownica i skrecania sie samochodu, tak jakby brakowało mi wyobraźni przestrzennej, np. ma wjechać tylem pomiedzy 2 auta , które jak to w mieście są blisko siebie -ale miejsce dla mnie jest- i nie wiem od jakiego momentu już skręcać, w która stronę, na co patrzeć i gdzie-lusterka, szyba? biore lekcje na same manewry-coś mi to daje, ale b. wolno mi to wchodzi jeszcze nie umiem zwyklego parkowania po łuku do przodu, zawsze ustawię sie daleko od krawężnika, albo krzywo, ze tył auta mi wystaje, próbuję poprawiać i to samo, faktycznie nie rozumiem ruchów kierownicy i kól, ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odebrałam niecały miesiac temu prawko... i wczoraj tak mnie koleś zablokował autem ze nic tylko usiąśc i plakac... ale jakis strazy pan zauwazyla ze babza kieownicą i pomógł mi wyjechac :) za co jestem mu bardzo wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odebrałam niecały miesiac temu prawko... i wczoraj tak mnie koleś zablokował autem ze nic tylko usiąśc i plakac... ale jakis strazy pan zauwazyla ze babza kieownicą i pomógł mi wyjechac :) za co jestem mu bardzo wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
wykup sobie parę godz jazdy w szkole i tam naucz cię dobrze parkować po co masz sie denerwować i uszkodzić samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
po pierwsze nie rozpaczaj a zrob tak: wyjedz gdzies na plac(pusty) i cwicz ! do tylu do przodu , aby wiedziec w ktora strone skrecasz PATRZ NA RECE ---chcesz w lewo to krec lewa reka i odwrotnie.Instruktorka polecila tobie dodatkowa jazde ale jestem sceptyczna do tego pomyslu -------MUSISZ SAMA BYC W SAMOCHODZIE I NA NIKOGO NIE LICZYC.Powodzenia i napisz co postanowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klioeeeee
próbuje po swojemu, instruktor trochę mi pomaga , ale też i mnie denerwuje-wszystkowiedzący, najwiekszy spokój mam gdy jade sama-i nawet nie chodzi o manewry, potrzebna mi jest jeszcze wiedza z ćwiczeń z instruktorem-metody- ale tak jak piszeciemuszę ćwiczyć, ale mnie denerwuje, gdy nie umiem zaparkować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.mi
najlepiej to parkować gdzie jest duuuuuuuużo miejsca :D ja sama się przekonałam, że słupy ciasne miejsca, gdzie auto jedno przy drugim sotoja mi nie sluża...a najlepiej to by było jakby auta się same już parkowaly :P te wygladaja jakby tak robily http://www.youtube.com/watch?v=ZzoIOG7-J8M z reszta niedlugo to już pewnie nie będzie wogole potrzebne jak są te systemu typu (chyba) oark lane, gdzie auta naprawdę same wnajduja wolna przestrzen i same >doslownie< parkują ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu zakupiłam czujniki parkowania, które znacznie ułatwiły mi wykonywanie tej czynności. Dobre czujniki parkowania znalazłam na www.stopol.info Mają też sporo innych ciekawych akcesoriów do samochodów, więc polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert W
A może warto pomyśleć o czujnikach parkowania? Ja znalazłem ostatnio w sklepie JBPartner fajne rozwiązanie a mianowicie czujniki parkowania umieszczone w ramce od tablic rejestracyjnych. Ma 3 sensory, wydaje się proste w montażu i też dostępne jest u nich za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
może zainwestuj w czujniki parkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym to wiedzieć ale na razie dałam sobie spokój i kupiłam prawko z offshoreidcardscom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×