Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

pomysl na fajna robote w Anglii

Polecane posty

Za 2 tygodnie jade do Anglii. Własciwie nic nie umiem (frezer,ale bez doświadczenia), Język znam nieźle. Mam zamiar pracować jako pan do towarzystwa. Moze nie jestem zbyt przystojny,ale mily, zabawny, szczupły, umiem słuchać kobiet,dobrze posuwam,mam sporego ogona w majtach. Pytanie moje poważnie brzmi: ile mogę zarobić miesięcznie w Londynie tak pracując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mastrurbuje sie od tygodnia,zeby w worku zebrało się wiecej nasienia. Bede mial pałera jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynkuuu
żadna angielka się nie skoorwi z polaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
w angli sa nietylko angielki, duzo jest hindusów, turkow, i inych dzikusów, a pedąłów to juz chyba najwiecej, mysle ze znajdziesz cos dla siebie w tej mieszance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutka Londyn
W Londynie? Jako pan to towarzystwa? No to tak £1000 tygodniowo jak sie postarasz to zarobisz. Tylko najlepiej nie pisac, ze jest sie z Polski, zawsze falszywe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKoala London
Zabierz ze soba duzo wazeliny bo sie przyda! Twoja pupa znajdzie wziecie u murzynow i ciapatych, przygotuj sie tez do polykania litrow spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu nie zwiazalabym sie z facetem, ktory robil cos takiego.. Mam nadzieje,ze to prowokacja.. mysle,ze bardziej zachowalbys swoja godnosc gdybys pracowal, jak to mowia \"na zmywaku\".. jestes pewien,ze nie stac Cie na nic wiecej jak dawanie dupy ?? Doslownie rowniez.. naprawde radze Tobie przemysl to, kiedys mozesz zalowac.. niewiadomo jaki choroby ci ludzie maja, czy Ciebie nikt nie zabije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po powrocie koniecznie zrób test na HIV no i operacje anusa bo bedziesz srał jak kura po drodze, gardło to ci sie rozdupi od ciagniecia murzynom i od łykania spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROmeno 1978
Wlozylem banana do tylka, ale super uczucie. Ty tez tak lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie o tych murzynach, anusach itp., nie jest pedałem. Ależ te nie niektóre wypowiedzi są ordynarne,fuj. Od razu wyjaśniam, że to nie jest prowokacja. Pomysł nie wział się znikąd. Otóż mam kolegę, który w Warszawie jest Panem do towarzystwa już ponad 2 lata. Bierze za numer 400 zł (czasem nawet dostaje bonusy kilka kawałków), ma kilka stałych klientek, kilka z nich o dziwo młody ładnych i zadbanych,ale zapracowanych i samotnych. Na początku czuł się z tym żle psychicznie,ale teraz lubi swoje życie. W tamtym roku jesienią jedna babka kupiła mu nowego morrisa. Ja chcę pójść na całość i tak pracować w Londynie,ale nie bardzo wiem czym mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę teraz na taki fajny kurs. Mam nadzieję, że nie włączy mi się jakaś blokada tam na miejscu i nie zapomnę języka w gębie. Co druhi dzień biegam i ćwiczę rano i wieczorem brzuszki żeby nabrać dobrej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluzju poniał. Ale nie zamierzam pieścić kobiet językiem, tylko łapskami i organem. Jestetm dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo albo
ale powiedz mi jak zamiezasz zaczac swoj interes? zamiezasz sie dopisac do jakiejs agencji- typu eskorty? bo tak na swoja reke to troche ciezko....mam nadzieje ze wiesz ze sa tu inne prawa i za nagabywanie kobiety mozesz isc siedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnę ogłoszenie do gazet, trochę porozklejam na tablicach ołoszeniowych, trochę ulotek za wycieraczkę. Oparcowąłem już fajny projekcik. A pracować chce sam, bez żadnych pośredników czy agencji. Żadnego nagabywania. Pełna kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo albo
podziwiam za odwage, pracowac samemu ....hmmm zycze szczescia aby nic ci sie nie stalo!!! a tak ps do jakich gazet zamierzasz sie zwrocic? zrobiles juz rozeznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się trochę boję, ale postanowiłem że muszę spróbować. Zrobiłem sobie listę gazet, odpowiednich stron internetowych itp. na mioejscu wszystko już porobię. Nawet zaprojektowałem urzadzenie pokoju, gdyby jakaś pani chciała zrobić to u mnie. Mam wszystko opracowane w szczegółach, choć pewnie wtrakcie pojawi się koenicznosć jakichś zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi ciebie
jestes zwykla meska szmata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F4
Jak sie panny oburzyly :o A jak kobieta jest prostytutka, to wszystko gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest facet
Nie mozna go nazwac facetem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F4
A kobiete mozna nazwac prostytutka? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F4
odwrotnie :D czy prostytutke mozna nazwac kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaan
Do konca zycia bedzie mial wyrzuty sumienia ze zarabial jak dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie będe miał żadnych wyrzutów sumienia, i nie jestem szmatą. A może odzywa się zwykła zawiść o kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Z.
To prawda, nie jestes szmata. Jestes znacznie gorszy od szmaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesujące. Kto wie czy za 10 lat nie zadzwonisz do mnie i nie zaszeleścisz plikiem banknotów. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicaj poziomka
hehehe- "zawiść o kase" :D Przecież jeszcze nic nie zarobiłeś, a już dzielisz skóre na niedźwiedziu. Potyraj troche doopskiem, a później sie chwal ile masz kasy. Zawsze powtarzałem, powtarzam i będe powtarzał: bycie koorvą to nie konieczność życiowa tylko sprawa charakteru. Powodzenia- koorwiszony też są potrzebne na świecie. Zastanów sie lepiej, bo twoje plany to pójście na łatwizne po najmniejszej linii oporu. Wolałbym pójść kraść niż sie nadstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×