Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

retro "chcesz zagonić dwie panny do tarzania się w mazi, nie ustalając nagrody za wygraną...?? dla własnej płytkiej satysfakcji..??" Boże broń!! Jak się dwie panny chcą tłuc na smierć i życie, to z dobrego serca proponuje zamienić miecze na kisiel... Nawet najbardziej kuszące fragmenty kobiecego ciała po odcięciu nie pociągają :) A kisiel - to delicja deserowa:) No i jaki humanitaryzm... Tylko stacja krwiodawstwa jest przeciwnego zdania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, i maalutka ma jeszcze inny nick zrób nam jakieś wykłady o historii kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa37 ja Ci mogę zdradzić, mężczyźni są prości w obsłudze, sa wzrokowcami- jak Chińczyny, obrazek zastępuje tysiące slów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"polaola przez jakies motyle w brzuchu?" niestety niemożliwe, a szkoda? :-) może od braku opalenizny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, współ-agenci musieli mnie z kimś pomylić, za dużą mam traumę związaną z innym sprzętem "nastopnym" żeby mieć odwagę na rolki :-) pytanie pozostaje otwarte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka, nie mam zielonego, tzn bladego ;-) pojęcia co to jest to kafeforum i galeria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, tak, to na pewno to dlatego przyjmuję zaproszenie na te kuropatwy ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka, hm... to chyba forum młodzieży gimnazjalnej z życia erotycznego, bo nic mi te nicki nie mówią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka miu-aś dobry humor, ale co? pola nie chudnij więcej, bo wiesz - można się pokaleczyć o wystające kosteczki :D Coś z tym jedzeniem nie tak - albo głodujące dzieci w Afryce, albo diety-cud. Nic już nie wiem w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie wróci dzielnie się trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------- APEL DO SAMICY -------------------------- Nie wracaj! Zrób to dla dobra swoich dzieci! I ku niezadowoleniu obecnego-byłego męża, a także ku rozkoszy przyszłego, żeby Cię nie musiał przekonywać do nocnego logowania. ... A zaglądnij tu tylko czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefcia, co Ci? :-( Sami, wróć!!! "jedzenie o nieregularnych porach, dużo jednorazowo oraz chipsy, piwo i inne produkty zawierające puste kalorie" to ja tę dietę cud oddaję dzieciom w Afryce :-D wolę czekoladę, makaron oraz chleb z tradycyjnymi "serowo-szynkowo-majonezowo-warzywkowymi" dodatkami :-) Szukanie, zrobię co w mojej mocy, bo mam za dobre serce, żeby tak okrutnie kaleczyć ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czasem nawet radosna kotka jest smutna... Słucham Pawany... i jest mi dziwnie. Czasem mam wrazenie.. że chcialabym znaleźć portal do innej rzeczywistości.. gdzie istieje magia i smoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Doceniam starania i wzrasta we mnie pragnienie pomocy w 'podtuczeniu" :) Taki Baba-Jag ze mnie:D ------- kotka Klimaty też są potrzebne. Dla wyhamowania i zwolnienia obrotów mózgownicy. Ja mam do tego różne Enye czy Kitaro, ale rzadko używam. Najczęściej naturalny śpiew ptaków i skaczące po sosnach wiewiórki czy sarenki. Popatrzę i posłucham, popodziwiam naturę i zaraz wracają proporcje. Jak chcesz smoka, to utucz kota i naucz go ziać ogniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola odlegle czasy inny świat :D Net co robiłabyś ze smokami? magia jest wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×