Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość przed moim monitorem siedze ja
prawdopodobnie rozczarowanie przypisane jest kazdemu, chociaz z punktu prawdopodobienstwa wyglada to juz inaczej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niedziela z pewnością będzie wspaniałym dniem. Życzę wszystkim mieszkańcom Równoleglości i sobie, aby była wyjątkowa. Intuicja podpowiada, że to nie tylko za sprawą pełni... :) *****************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby wyczerpać wszystkie mozliwości stymulujące przepone zostaje nam ... ----------------------- Wersja dla dorosłych. ----------------------- :):):) Buźki sie cieszą :) A nie wystarczy pokazać palec? / nie, nie ten wskazujący niebo;) / Wyobraźni trochę!!! Czy trzeba wszystko pokazać ... od A do Z? - a wlaściwie od Ee do Aaaaa :) http://www.tiutiaputia.com/fantazjeeia.html ------------------- I leżymy w temacie na całej linii... http://pl.youtube.com/watch?v=GAS9ubiqKEY&feature=related Czy jest na sali moderator?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny był ten blok komediowy :-D :D :D Szukanie, przypomniałeś mi to teraz powiedz, co to znaczy, czyli jak to świadczy o mnie skoro kilkanaście lat temu bawili mnie ci "cool" American guys - Beavis and Butthead? ;-) Jeżeli nie nie znasz wklejam coś dla zobrazowania http://pl.youtube.com/watch?v=G1bIqwnRVr8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtulandio, Ja się śmiałam, i to na trzeźwo - gdzieś tak w środku "seansu" :-D I to pomimo tego, że raczej słabo się skupiłam. Aha, zgodnie z zaleceniem użyłam słuchawek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie sie posikalam
to tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eros Linea uwielbiam go
Dziekuje Szukanie dziury w całym za przypomnienie mi tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sezon ogórkowy trwa;) Chciałam Was zapytać o ten kawałek Quick Happy:) Nigdy się z czymś takim nie zetknęłam szczerze mówiąc[wstydzi się];) Wirtulandio u mnie pierwsze wrażenie bardzo mało pozytywne - takie osaczenie a później senność. Ale jest to bardzo ciekawe, jak takie dźwięki oddziałują na nastrój, samopoczucie:) Może przetestuję inne utwory:) na razie lekka obawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick oczywisty
Sami🖐️🌻 Skoro drzemka zakłócona, to może warto się przebudzić?;) Tego życzę - i dziel się twórczością:D:D Trzymaj się👄 Też coś dziś napisałam, a raczej przeredagowałam. Może już czytaliście, ale i tak wkleję: Kombinuj chłopaku Na siłowni przypakuj Ciało miej opalone Jeśli chcesz mieć ładną żonę Kombinuj chłopaku Na siłowni przypakuj Ciało miej opalone Jeśli chcesz mieć ładną żonę W każdej chwili mogę mieć każdego z Was Wybór mam i czas, wybór mam i czas Wdzięki swe roztaczam I spojrzeniem zahaczam Wy drinki stawiacie Myśląc, że po...lubimy Was Kombinuj... Mam wrodzony urok, ciało, co się buja A Ty tylko masz Uhuhu! gruby portfel Ale nie ciesz się, kolego I tak nie masz najgrubszego Choć wypchane masz kieszenie na innego Cię wymienię Kombinuj... Nogi długie mam, talię ładną i biust A Tobie, kolego, tylko ślinka cieknie w ust Więc klatę wypinasz, muskuły prężysz Myśląc, że dzięki temu w walce o mnie zwyciężysz Kombinuj... Choć niejedna próbowała o Twe względy zawalczyć Malowana, wyczesana, wystrojona - to wystarczy? I co z tego, że każda krągłości wypina Ja nad nimi mam przewagę - w końcu jestem b.justyna -a Ha, ha ha! Kombinuj... KONIEC:) Tego akurat nie potrafię, ale kiedyś próbowałam coś tworzyć - teraz mam czas i chęć do tego powrócić, lecz niestety tylko 2 instrumenty do wykorzystania. Jak już coś sensownego wymyślę i kupię sprzęt, to może nagram demo i - jeśli będziecie niegrzeczni - prześlę Wam za karę :classic_cool: Czy lepiej nie odgrzebywac starych śmieci i poszukać nowego zabijacza czasu, jak uważacie? Pozdrowienia, dobranocka 🌻🖐️ (Aha, ostrzegam - do poniedziałku raczej będę Was odwiedzać jednak, niech żyje dobre łącze!:D:P) P.S. Nas z Sami miało nie być... a tylko my jesteśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubieni w realu, witajcie!! *********************************** Wszelkie teksty są SUROWO WSKAZANE! *********************************** Nie żalujcie tego, co macie między uszami, piszcie, śpiewajcie i bądźcie pewni, że Równoległość przyjmie wszystko aż do ostatniej kropli i kropki!!! :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno we wszekich możliwych nickach Masz ochotę i czerpiesz z tego radość czy satysfakcję - pisz! W końcu dzielenie się każdą formą przekazu - jesli jest szczere - daję satysfakcję autorowi/autorce, a przy okazji pozwala bliżej się przyjrzeć jego/jej osobie. Pisz, co Cię może zlego spotkać? Odrzucenie? Ironiczne komentarze? A może uznanie, podziw czy po prostu uśmiech na twarzy odbiorcy? Nieważne. Warto i tak! ----- Nie-złośliwa Kobieto Odkrywasz nowe, nieznane skrawki chowane przed światem pod garsonką... To przynosi ulgę i zamyka nadzieję w słowach uwalnianych pod wpływem nieokreślonego nakazu bycia w końcu sobą, dla siebie... ----- A wszystkie Anny mają swoje śwęto! W równoległości od serca - wszystkiego naj!:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/moonlight+shadow/1b6453892473a467d07372d45eb05abc2031647a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby było mało kłopotów na co dzień.... Nie, niekoniecznie zawsze pod prąd albo z prądem. Wyważenie proporcji jest przecież naturalne. Chcieć i nie chcieć jednocześnie Kusząca wizja:) Ale lekka nie jest... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/jedna+szansa+na+sto/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×