Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

może i względne moja Spostrzegająca, ale przynajmniej sprawiedliwie każdy ma tyle samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ile Mu dane
nie znaczy tyle samo niewazne :) dzis nic nie wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przeliczeniu na dane jednostki czasu tyle samo a że niektórym jednostki skończą się szybciej, to inna sprawa, tyle że to dopiero wtedy przestanie mieć znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tymi, ktorzy
............ dostali jeszcze jedna, kolejna szanse ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas jest pojęciem względnym? To trzeba sprawdzić empirycznie. Inaczej się nie da. Jak wytłumaczyć 15-latce, że 30-latka to nie stare próchno? Jak wytłumaczyć 20-latce, że 40-latka może kupić erotyczną bieliznę zamiast trumny? Jak wytłumaczyć 30-latce, że do 20-tki brakuje jej tyle samo, co do 40-tki? Jak wytłumaczyć 40-latce, że dopiero się rozkręca, a prawie dorosła córka nie jest przekleństwem na wspólnych zakupach, tylko żywym dowodem na błogosławieństwo klonowania? Jak wytłumaczyć, że klimakterium to dopiero wyróżnienie, bo wpaść już nie można, chyba, że na noc do fajnego faceta? Da się to wytłumaczyć? *********** http://www.youtube.com/watch?v=Y57S_Wus5jg&feature=related *********** I już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampan nie pozwala
myslec :P wszystko podobno mozna jakos wytlimaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można też niczego nie tłumaczyć i cieszyć się błogością niemyślenia tylko kto mnie tego nauczy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie dreczyc
- Dlaczego, powiedz mi, tak mało wiesz? :) pytania zadawac, odpowiedzi szukac, skoro :) wszystko co mamy to My i to co po sobie pozostawimy :) a raczej kogo i bajka one, bajki, sa nie tylko bajkami :) http://www.youtube.com/watch?v=b5y2qqFaU4s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawki to marna
do szampana przekaska :) pomimo checi nie jestem w stanie nic z siebie wykrzesac :) moge siwe tylko smiac :) http://www.youtube.com/watch?v=00iT39WIxA0 pewnie keidy wytrzezwije to...pąs moje lico obleje. nikt nei wie ile razy klikam na literki,ktore mi jakos umykaja :P 12 czerwca to :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby faceci myśleli o upływającym czasie i związanych z tym konsekwencjach tak, jak kobiety, to nie przeżywaliby drugiej, trzeciej i czwartej młodości :P Nie myślą, bo właściwie... nie ma takiej potrzeby. Bo jak pojawi się potrzeba, to śmiech do lekarza wystarczy, mimo, że lekarz nie jest gejem. *********** http://www.youtube.com/watch?v=wZ9KvmsJQCQ&feature=related *********** I już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję to samo...
Nie myślą, bo właściwie... nie ma takiej potrzeby. w końcu :P co mi tam siwy włos, co mi tam zmarszczka czy nawet jakis celulit skoro jesli :classic_cool: to, te jakze bzdurne i malo znaczace szczegoliki sa tylko jak mniej niz zero przy całym szczęściu jakie może i czasem nas spotyka :) y nadal mam te truskawki w oczach a szmpan w :p kolanach fajnie ze Szukanie sie odnalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję to samo...
to mi umkneło to nie przeżywaliby drugiej, trzeciej i czwartej młodości to nawet do czterech razy sztuka ? co by na to rzec Kazia Szczuka :classic_cool: bo ja to jak zwykle nic, bo mam męntlik w orzeszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie jest jak miód
na serce koi i rozgrzewa serce poprostu cud malina:classic_cool: zaśpiewaj hymn narodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość present continuous
I will survive Oh as long as I know how to love I know I'll stay alive; I've got all my life to live, I've got all my love to give and I'll survive, I will survive. It took all the strength I had not to fall apart Kept trying' hard to mend the pieces of my broken heart, And I spent oh so many nights Just feeling sorry for myself. I used to cry But now I hold my head up high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apart to wiadomo
i heart, a reszta to kto to wie o czem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mniej więcej
Myślałaś, że dam się złamać? Myślałaś, że padnę i umrę? Otóż nie. Przetrwam. Tak długo jak wiem jak kochać, tak długo wiem, że przeżyję. Mam całe życie do przeżycia. Mogę dać całą swą miłość i przetrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mniej więcej
Zebrałem wszystkie siły, by się nie załamać. Wciąż usilnie próbuję posklejać kawałki złamanego serca. I spędziłem tak wiele nocy, użalając się nad sobą. Wtedy ciągle płakałem, ale teraz chodzę z podniesioną głową. Przetrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy przetrwaja
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłomni, silni, wieczni
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja częściej
upadam niż się podnoszę, ale mam nadzieję, że też kiedyś podniosę głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja częściej
40 to już 2/3 życia za, tak mało już zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe
Co u Ciebie nowego? Tyle lat cię nie widziałem Kiedy to ostatni raz, nawet nie zapamiętałem Dokąd jechał ten pociąg, którym jechać miałeś? Wsiadłeś wtedy w ogóle? Czy na peronie stałeś? Jakie słowa i myśli były z nami w tej chwili? O czym żeśmy gadali i w co żeśmy wierzyli? Wszystko mi się miesza Obraz, obraz przykrywa Weź, mi proszę przypomnij Właściwie jak się nazywasz Coś raz miałem i nie mam Z resztą trudno to powiedzieć Co to było? Lecz chyba było warto to mieć? Wtedy życie było mocne, szybkość też niczego sobie Nie sądziłem, że Cię spotkam jeszcze kiedyś, bowiem Na rozstaju każdy jeden wtedy poszedł w swoją stronę Drogami, które bardziej od siebie oddalone Opowiadaj szybko, niewiele czasu mam mój kolego Naprawdę tyle lat. Co u ciebie nowego? Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Okazało się, że już coraz dłuższy rzucam cień Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy krok Zobaczyłem siebie gdy ledwie zaczął się film Gdy odgarnąć mogłem wreszcie co ważne tutaj jest Mocniej serce mi zabiło, coś się otworzyło Świat odmienny się stał inny wymiar już miał Gdybym umiał cofnąć się Kiedy nauczyłem się jak te torby swe nieść Zrozumiałem, że tak nie ma aby obie prawdy mieć Tylko tyle i aż tyle nauczyłem się tu Życie dając jednocześnie też odbiera każdemu Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Coraz dłuższy za mną cień, z każdym dniem dłuższy cień Kiedy zrozumiałem jak ważny jest każdy dzień Gdybym wiedział to co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za pomoc
To od mła dla Szukania. Liczyłam, że sam potrafi ogarnąć słowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka miki z Illinois
W szukaniu jest coś pięknego, w znalezieniu jest spełnienie, w niespełnieniu jest jakaś magia której spełnienie dać nie może:) Najlepiej jest więc znaleźć i mieć, ale czy na pewno ? Spełnienie jest najczęściej chwilowe, niespełnienie trwalsze. Trwalsze znaczy lepsze? i tak do obłędu. A może by tak zapomnieć na chwilę, ...dorobić się kota na gorącym dachu głowy. To zajmuje niechciane myśli. http://www.youtube.com/watch?v=f1tCqVgqcfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ciebie, miejsca
miłości dobroci opieki twych ramion ciepłych , które krucha i delikatna osoba otuli się jak szalem na dobre i na złe szukajmy w sobie to co najlepsze i odkryjemy prawdziwe ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość think
czemu służy ta grafomania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuzy nam kafe
niejadkom jako przekąska przed daniem głownym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musi czemuś służyć?
łiii tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×