Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona366

po jakim czasie wrócił wam smak?

Polecane posty

Gość ona366

pytanie do oczywiscie do tych którym sie zmienił :) juz nie mówie o kawie ale mi np nie smakuje nic co smakowało przed ciążą/jestem w 4 mies/ dosłownie smak zmienił sie sie do wszystkiego-lodów ,owoców najgorzej z napojami-nic nie moge pić!!! od wszystkiego mnie odrzuca jkiedy mi wróci do normy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe smak to ty masz bo rozróżniasz rzeczy slone kwaśne slodkie itd... co najwyzej upodobania kulinarne ci się zmienily :) One się czasemz mieniają nawet bez ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, też jak przeczytałam tytuł to myślałam, że może w trakcie porodu straciłaś zmysł smaku, albo katar masz :D. Na początku ciąży, też mi się zmieniło wszystko. Potem wróciło do normy. Jestem w 7 miesiącu i jem jak przed ciążą :). Ale np. moja szwagierka jest już dawno po urodzeniu dzieci i herbaty nie pije, bo ją w ciąży odrzucało. A i zgadfzam się z MaMani, że smak się zmienia z biegiem czasu i zdecydowanie nie trzeba do tego ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
mi sie nic nie zmienilo w upodobaniach kulinarnych, nie miałam też żadnych zachcianek , dlatego nie obrzrałam sie bez opamiętania, i teraz jestem szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×