Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ullanka

dekoracje ślubne - hurtownie, sklepy

Polecane posty

Czy znacie adresy jakiś sklepów lub hurtownii ( ale nie internetowych), okolice Warszawy lub Wa-wa, zajmujacych się sprzedażą dekoracji weselnych (balony, sztuczne kwiaty, girlandy itp.). Nie chodzi mi o firmy zajmujace się dekoracja tylko miejsca gdzie samemu można kupić coś do samodzielnej dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamy
ale się nie opłaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam czy sie opłaca tylko czy znacie jakies adresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulka
o wlasnie wlasnie ja potrzebuje bibule nigdzie nie moge dostac takiego koloru jak chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieramy firme zajmującą sie dekoracją sal weselnych, samochodów, kościołów. Z racji tego ze nie mamy jeszcze wlasnego portfolio proponujemy b. niskie ceny, np kwiaty po cenach z gieldy kwiatowej, symboliczne kwoty za wypozyczanie wazonów i robienie wiązanek. W zamian, jeśli będziecie zadowoleni będziemy chcieli wykorzystać zdjecia do naszej www jak i poprosić o polecenie nas dalej. Oferta cenowa ograniczona na rezerwacje w okresie marzec-kwiecien, maj. Oferujemy świeże podejście do dekoracji, nowoczesne pomysły, jak i równiez chetnie wykonamy wszystko co nam pokażecie na zdjęciach. Chętnie odpowiem na zapytania i prześle Wam propozycje dekoracji wraz z wycena jeśli podeślecie mi zdjecia sali weselnej Kontakt evita@gmx.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan 27
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Postanowiliśmy temat wystroju zlecić profesjonalistom , był to bardzo dobry wybór. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 25
Nasz ślub bardzo nas stresował. Ogromnie przerażała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Zdecydowaliśmy część obowiązków przekażemy profesjonalistom , i to była bardzo dobra decyzja. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×