Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość policjantka30

Buty z zasłoniętymi palcami!!!

Polecane posty

Gość policjantka30

Kobiety ratujcie! Mam fatalną grzybicę palucha dużego,leczę to świństwo od pół roku,ale mozolnie to idzie.Palec jest nadal czarny i obrzydliwy.... Wiem,że teraz jest pełno balerinek,ale to nie mój styl.Buty muszą być wygodne,szpilki odpadają i koturny też.Doradzcie jakie buty ubrać na lato(oprócz adidasów),żeby zasłonić ten wstrętny paluch :P będę wdzięczna za jakiekolwiek fotki z butami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej jakie mają być te buty to Ci powklejam zdjęcia bo zaraz też sobie będę szukała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjantka30
lejla 🌻 takie do chodzenia na codzień,do dżinsów i rybaczek,kolor może byc całkiem wariacki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo cieżko było bo wszystko z odkrytymi palcami a dodatkowo nie wiem o co Ci dokładnie chodziło ale coś tam znalazłam: http://www.allegro.pl/item360876290_sliczne_balerinki_szpic_zolte_df688_10_rozm_37.html - super fajne http://www.allegro.pl/item360934298_odlotowe_balerinki_zielone_skora_eco_894_rozm_39.html - całkiem całkiem http://www.allegro.pl/item363876639_balerinki_dody_nowe_kolory_z_usa_rozm_40.html - ciekawe Mam nadzieję że linki dobrze wkleiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjantka30
lejla dzięki,ale to wszystko baleriny,a ja mam szerokie stopy i fatalnie w takich wyglądam...te ostatnie nawet fajne,ale bez koronek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, bez koronek... Moim zdaniem teraz mówi się na wszystkie buty że to są balerinki... Daj przykładowe zdjęcie czegoś co Ci się podoba to poszukam czegoś w tym typie bo tak to patrzę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, moja mama też ma szerokie stopy a śmiga w balerinach, takich jak te pierwsze tyle że całych, nie wycinanych, kupiła sobie nawet kilka par takich i naprawdę super wyglądają na nodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfggfgf
sama sobie poszukaj, łap nie masz.. a nie wyręcza sie innymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze że nie wiem jaki jeszcze buty by Ci odpowiadały... Chyba faktycznie musisz sama czegoś poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjantka30
lejla-dzięki za chęci🌻 oooooooooooooo-właśnie takie :) tylko,że to chyba zamszowe są :( i rozmiar mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000000000000000000
ale popatrz co jeszcze ma ten sprzedawca- a rozmiary różne też ma ja kleiłam pierwszego lepszego linka z rozmiarem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjantka30
dziękuję,właśnie patrzę :) są takie czerwone fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×