Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akle

Czy ktoś pracuje w nieruchomościach, jaka to praca?

Polecane posty

Gość akle

Witam, mam nadzieje że ktoś z Was pomoze mi podjąć decyzję. Pytanie: czy osoba która nie pracowała nigdy w biurze nieruchomości da sobie rade na stanowisku: agenta nieruchomości? Pytam ponieważ dostałam taką ofertę z tym ze wynagrodzenie w znacznej a raczej przeważającej mierze to prowizja od sprzedaży. Chciałam sie dowiedzieć jakie cechy powinien mieć taki agent nieruchomości? , wiem ze nie każdy się nadaje. Dlatego może znajdzie się ktoś kto zna temat "od podszewki" i zechce mi przekazać co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze zorientowany
generalnie praca w nieruchomościach jest nieruchoma ale podobno są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnie to wygląda
na początku marne szanse na prowizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz caly watek przeciez
Pozatym po pierwsze musisz byc w dobrym renomowanym biurze, bo do bylejakiego nikt nie chadza i prosza sie o agentow, wystarczy miec wlasne auto. Pozatym nie licz ze sprezdaz dom co miesiac, czasami zyje sie na kreche i caly miesiac a.. benzyna , auto na wlasny koszt + wlasna dzialalnosc.. ogolnie straszna lipa znajdz sobie lepsza prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torunianka 23
Siemka Zobaczyłem że rozmawiacie o mieszkaniach i ich kupowaniu. Pomimo tego że szukałem innej informacji o mieście Toruń Potrzebuję mieszkania na wynajem w torubiu a ten tekst http://mieszkania.torun.pl mnie wciągnął. Ciekawie powiedziane. Poważnie, fajny wątek. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka rolnika 25
Witam! Widzę że piszecie o mieszkaniach i ich sprzedawaniu. Pomimo tego że szukam czegoś innego o Toruńskich mieszkaniach Potrzebuję mieszkania na wynajem w toruniu a ta strona http://mieszkania.torun.pl mnie wciągnął. Ciekawie powiedziane. Całkiem fajny wątek. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×