Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia08

NIEMCY CZY WŁOCHY ?

Polecane posty

czy ktos z was pracuje moze w niemczech albo we włoszech? planuje wyjazd do pracy jako opiekunka osób starszych i zastanawiam sie który kraj wybrać do tego celu ? gdzie lepiej zarobie bo to jest szczególnie dla mnie wazne ale tez jakąś przyjemnosc tak poza tym tez chciałabym mieć :) ... w którym kraju polki mają lepsze branie ? ... nie no zartuje choć z drugiej strony maly romansik mysle ze osłodziłby mi troche pobyt było nie było na obczyznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestia L
to w końcu jedziesz do pracy czy po to by poszukać sobie męża? Jezeli tak to przygotuj sie na 2 rodzaje amantów: młodzi zaliczacze ( przeważnie araby, młodzi Wlosi) szukają kobiety z biednego, wschodniego kraju na sex przygodę, lub starsi, tak około 50- 60 letni mężczyźni szujający mlodej polki do zwiazku, prowadzenia domu i opiekips. Piszę o Italii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w guuuree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina
Jesli tylko praca i pieniadze sie licza to niemcy oczywiscie,a jesli ten romansik ci w glowie to Italia.Tam znajdziesz duzo romasow hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina
i jeszcze jedno: jeżeli chdzi o upodobania- to Niemcy lubią różne zboczenia np sado- maso, natomiast Wlosi stawiają na romantyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goooreeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
jedź do niemiec włosi są paskudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armelka
własnie włosi sa boscy, za to Nimiaszki są paskudni: otyli, jasnowlosi, chamscy, pierdzą przy jedzeniu Jedź do wloch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy...
Jak Niemcy to TYLKO POLUDNIE MONACHIUM BO... Niemcy pomimo ze bogaci sa strasznie SKĄPI. Zlapies bogatego i nic ci nie da... Wloch nie jest skąpy ba jak zakochany kupuje kupuje i kupuje. No i najwazniejsze... JEDNI I DRUDZY LUBIA TYLKO BLONDYNKI. Niemcy ze wzgledu na to ze nie cierpia czarnuchow(nacjonalizm) a Wlosi bo szalaja za nimi i jest ich tam malo NATURALNYCH OCZYWISCIE. No i Niemcy sa rowniez bardzo przystojni odwrotnie do Niemek. ]Ja bym sprobowala tu i tu. Niemcy - Monachium Wlochy - Florencja. Najbogatsze rejony. Mozesz rowniez do Milano ale tam masz za duza konkurencja (modelki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
ja jestem w niemczech i mi się nie podoba, nie chodzi mi o romanse, bo na tym akurat mi nie zależy, tylko o kraj, wszyscy tacy poukładani i od linijki, mimo że jestem w dużym mieście to po 22 wszyscy już śpią, a jak zrobisz coś nie tak, to sie zapowietrzaja i gul im skacze, jakbyś matke komuś zabiła... I nie lubią obcych, we włoszech nie byłam, ale z tego co słyszałam z opowieści to możesz tam liczyć na ciągłe i niezbyt wyrafinowane zaczepki, złapanie za tyłek na ulicy itp, to może fajnie mieć wzięcie, ale podobno tam ma wzięcie wszystko co sie rusza... aha na pocieszenie faceci tutaj nie sa wcale tacy źli, i widz naprawde sporo przystojniaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
tutaj tzn w niemczech, mi sie ten włoski typ facetów nie podoba, niemcy tacy bardziej wyrafinowani są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemcy zdazajaja
sie bardzo przystojni opaleni wysportowani blondyni. No i jedna sprawa niemki przegrane Wloszki piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×