Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadziwiony

Zbyt ciasne prezerwatywy z promocji w Tesco

Polecane posty

Gość Zadziwiony

Ostrzegam, nie kupujcie "super tanich" prezerwatyw w Tesco (6,99 za 12 sztuk - czarne opakowanie z pomaranczowym napisem "12 condoms"). Sa po prostu za ciasne. Ni ejestem raczej facetem z nadzwyczajnie duzym rozmiarem a w tym wypadku wyraznie odczuwalem silny ucisk tak że cieżko je uzyć w praktyce , pomijajac juz fakt że samo nałożenie nie było łatwe. W sumie nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia z tego typu "środkami higieny" jednak do tej pory raczej wpedzaly mnei w kompleksy - że skoro wchodza tak lekko to może mam zbyt mały rozmiar - az tu nagle taka niespodzianka - juz nei wiem czy sie cieszyc czy plakac :P Czy ktoś miał moż epodoben doświadczenia z "promocyjnymi z Tesco" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiony
może ktoś sie podzieli doświadczeniem bo nie wiem co o tym mysleć :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiony
No dobra, zero odzewu - zakładam zatem że mam ChujaGiganta. I z tym optymistycznym wnioskiem ide spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabciaaa
żyletki zawsze kupowałem z napisem tesco i dobrze sie tym goliło a za 1/10 pewnie tego co firmowe (a zarost mam gesty) wiec myslalem ze prezerwatywami tez sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiony
ale mi sie podpis udał powyżej, ale tak to jest - za ciasne gumki i z seksu nici wiec sobie z Żabcią na forum piszemy po nocy (no nie zauważyłem że podpis był żabciowy :) :) ). Sorry żabcia, że za "nie swoje winy" będziesz kojarzona z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×