Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajsoh

ładne japonki???

Polecane posty

Gość ajsoh

hej, mam zamiar kupic sobie identyczne tylko biale...na poczatuku przerazil mnie ten klejnot..ale jesli reszta stroju nie bedzie swiecaca i bedzie stonowana to czemu nie...a podobaja mi sie najbardziej za to ze nie maja cienkich paseczkow tylko wiecej materialu...co o nich sadzicie?:) http://www.ccc.com.pl/buty/DAMSKIE/CLARABARSON/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wczoraj
po 1 to nie sa japonki po 2 ochydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtór z Loch Ness
Paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
hmm link jest do str glownej wiec to jest 3 strona i na samej gorze pierwsze od lewej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
lipne klejnot klejnotem ale ogolnie cale robia wrazenie tandetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
dzis kupilam w ccc tez japonki kremowe Lasockiego fason praktycznie identyczny ale bez klejnotu i skórzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
;/ dupa...kurcze bo chcemiec zwykle japonki..stymze wszedzie sa na cienkich paseczkach a tu bardzo mi sie podoba to ze sa "gube" tylko to cos swiecace mnie wkurzalo ale jestem sklonna je kupic bo na nodze wygladaja normalnie a dodam ze nie ubieram sie na rozowo i w cekiny:) wiec jedno swiecidlko moze nie odzuci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
te sa 3 razy lepsze - 3 strona pierwsze od prawej na dole tyle ze dosc drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
3 strona z kolekcji lasockiego rzec jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
wlasnie na stronie ich nie ma zastanawialam sie nad tymi z 3 strony ale tamte byly tansze i lepiej wygladaly na nodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
wiem ktore one mi sie srednio podobaly i faktycznie cena troche za wysoka jak dla mnie..wole jakies bardziej po taniosci gdyz zazwyczaj japonki mam na jeden sezon albo pare par w roznych kolorach i bym zbankrutowala..a co do tego czy skora nie skora ja nie zwracam na to jakos uwagi no chyba ze strasznie plastikiem podjerzdza..no ale ok dzieki za opinie:) wsumie tylko 40 zeta wiec chyba sie skusze jak naglem i si enie spodobaja duzej stary nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
te ktore kupilam sa naprawde praktycznie identyczne jak te Twoje...tyle ze kremowe i bez klejnotu i kosztowaly 90 zl ale sa skórzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
a jaki maja spod i jakie sa z boku?bo wkurza mnie ze robia biale japonki i jedyne co w nich biale to te psaeczki a po bokach sa czarne;/ kurcze nei wiem ktore to sa tw twoje bo bylam w paru ccc i nei kojarze bo napewno bym zwrocila uwage...chyba przejde sie jescze raz;) chyba ze masz jak fotke wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
aaa no to chyba ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellisima
przeciez to nie sa japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
ja bylam w 3 ccc i tylko w jednym byly takie jak kupilam ;) one maja kremowe paski i wysciolke podeszwy ale podeszwa ciemnobrazowa wiec tez mnie to troche wkurza ale jesli wolisz na sezon klapki bo Ci sie szybko nudza to moze lepiej kupic tansze ;) mi sie te Twoje zdecydowanie nie podobaja ale sa gusta i gusciki wiec rob jak uwazasz...Ty w nich bedziesz smigac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
nie mam cyfrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
hehe no pewnie;) taknaprawde nie jestem do konca zdecydowana dlatego was sie tu pytam ale moze zaryzykuje za 40 zl...a moze cos innego wpadnie mi w oku puki co i tak zimno wiec mam troche czasu do namyslu;)dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropneeeeeeee
jak dla starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze klejnotu
ja kupilam super zielone w h&m za 20 zl :classic_cool: takie na plaze na slomkowej podeszwie ;) ale paseczki cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
hehe widze nikomu sie nie podobaja:) p.s. ciekawe tylko czy kazdy wchodzi na linka i mysli ze to te biale czy oglada wkoncu te wlasciwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsoh
co do zielonych...wlasnie mam na slomkowej podeszwei czarne i biale i nie chce juz takich z cienkimi paeczkami takich jest duzo wszedzie no i sama mam dwie pary poluje na cos gdzie wiecje materialu identyko jak tu (bez klejnoyu) hehe jak cos zauwazycie dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggitusia
to link do naprawde ładnych japonek ,zobacz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmgg
za 40 zł fajne butki:) na nodze but zawsze inaczej wyglada niz na obrazku dajcie spokój....:/// no sorry ale 200 zl za japonki bym nigdy nie dala ... i do tego takie jakies pospolite sa ja tez sobie upatrzylam w ccc klapki drewniaki ale tu ich nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggitusia
sama jestes pospolita,za 40 zl to mozesz kupic buty wykonane w hongkongu ze starych reklamówek,idz do ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dobre buty, bez względu, czy są to japonki, czy jakieś inne warto czasem więcej zapłacić, choćby ze względu na zdrowie naszych stóp. Nie każde buty są wykonane z dobrych materiałów, które przepuszczają powietrze, nie uszkadzają stopy i świetnie się do niej dopasowują. Na czym, jak na czym, ale na butach nie opłaca się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×