Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca porady

co do takiej torebki?

Polecane posty

Gość potrzebująca porady

witam wszystkich :) mam pewien problem, otóż dostalam czerwoną torebkę w biale kropeczki. Problem polega w tym, ze nie posiadam nic w tych wariantach kolorystycznych. I tu wlaśnie nasuwa się pytanie: z czym mogę ją nosić? Czy pozostaje mi tylko kupno jakichś czerwono-bialych dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz ja nosic ! oczywiscie nie zestawiac ja z roznokolorowymi rzeczami, bo bedzie to wygladac smiesznie ! proponuje nosic ja do stonowanych rzeczy. fajny jest taki krzykliwy dodatek do jeansow , bialej bluzki / czarnej / brazowej / swiej jedynie proponuje kiedys zakupic butki, tez czerwone w kropki [ duzo takich na allegro np.] do tego jeansy lub czarne rurki. biala / czarna bluzeczka . bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca porady
baardzo Ci dziękuję, życie mi ratujesz :* teraz musze przegrzebać szafę w poszukiwaniu w/w ciuchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takadfdfdf
Możesz np ubrać jednokolorowo a jedynym akcentem w kolorze twojej torebki będzie biżuteria, np.bransoletka , kolczyki, jakiś długi wisior albo pomalowane paznokcie na czerwono-super. Torebka mogłaby być również jedynym kolorowym akcentem.Jeśli ładnie wyglądasz w czerni to ubierz się na czarno i załóż torebkę-bądz pewna ,że zwróci się na nią uwagę.Będzie ona grała pierwsze skrzypce w Twoim stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×