Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkapiaski

anty avon

Polecane posty

Gość malinkapiaski

poszukuje osób które są anty avonowe nie kupuja i nie lubią ich naszpikowanych chemią kosmetyków piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę ża taki topik
raczej tylko wzmaga popularnośc tej firmy, takze sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje nigdy niczego wysylkowo, tzn czegos czego nie moge najpierw zmacac, zobaczyc itp. Jak kumos pasuje niech kupuje, jak dla mnie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuście sobie żelazo
Dlaczego na tym forum, a jestem na nim od kilku lat, co troche pojawiają się topiki ant-avon? to nie jest jedyna firma, której kosmetyki są "nafaszerowane chemią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie rozumiem tej nagonki na tą akurat firmę. Jakby to była najgorsza firma ze wszystkich. Nie wiem skąd ta agresja do tej firmy. Inne firmy są też nie lepsze lub niewiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki avonu ogólnie nie są tragiczne.Ja osobiście mam uczulenie na kremy tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-aga
a ja uważam że avon ma niektóre zajebiste produkty, a kilka niestety kiepskich osobiscie nie mam uczulenia na żaden kosmetyk z tej firmy a wypróbowałam duzo, a uczulił mnie np faberlic tak chwalony, że nie uczula itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli znajdziesz to co? Nie lubisz to nie kupuje! Twoja decyzja. Ja lubię niektóre i będę nadal kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem gorsza firma jest YVES ROCHER a to dlatego ze robia ludzi w balona twierdzac z e ich kosmetyki sa naturalne a to gowno prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołs
te kosmetyki z avonu to gówno.nie dosc ze perfumy sie nie trzymaja nawet te drozsze to reszta ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Wiosenka--
Z Avonu najwieksza porazka sa cienie do powiek, to chyba jakis zart.... Nie utrzymuja sie na powiece nawet godzine, wszystko zostaje w zalamaniach i opada na rzesy. Mialam juz kika cieni z tej firmy i wiem co mowie. Wiecej juz cieni Avonu nie kupie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica 25
Faktycznie cienie do powiek z avonu są badziewne, podkłady też są masarkyczne :O Używam natomiast kremów, balsamów, żeli pod prysznic i niektórych maseczek z avonu i jak na razie żadna mnie nie uczuliła a mam wrażliwą skórę i często te bardziej „markowe” kosmetyki powodowały uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko kosmetyki z avonu są naszpikowane chemią. czemu od razu taki atak na tę firmę? jak komus sie nie podobaja takie kosmetyki, to niech ich nie kupuje i koniec, bo nikt nikogo nie zmusza. jednym osobom pasują a innym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko kosmetyki z avonu są naszpikowane chemią. czemu od razu taki atak na tę firmę? jak komus sie nie podobaja takie kosmetyki, to niech ich nie kupuje i koniec, bo nikt nikogo nie zmusza. jednym osobom pasują a innym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza firma piorą brudne pieniadze Wyludzaja kasę przy pomocy komorników Avon to mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×