Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

czyli zboczenbiec i tyle hehe. Ja tam nie patrzę bo z jednej strony czuję się jak jakiś bezwartościowy podrywacz który nie ma pojęcia jak zdobywać kobietę. Mój sposób na podrywanie kobiet jest taki aby dotrzeć do wnętrza dziewczyny. Najpierw staram się słuchać a póżniej postępuję tak aby to jej odpowiadało. W momencie gdy zauważę że zaczynam ją interesować to zaczynam grę , która polaega na tym że ja tak jakby tracę nią zainteresowanie. Wtedy ona biedna mnie zaczyna zdobywać. To jest najleposza metoda. Ale jeżeli chodzi o patrzenie w dekolt czy na pupę itp w trakcie rozmowy to nie zdarzyło mi się to nigdy ( jakoś tak niezręcznie również ). Może i chciało by sie tam zajrzeć ale wiem ż dziewczyny raczej tego nie lubią ( nie lubią w sensie że nie podoba im się to bo niektóre to pewnie chciałyby aby tam patrzeć bo czułyby się piękne i prawdziwymi kobietami a przecież wiemy jakiego hopsa mają na punkcie swiojej urody hehe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja patrze na dekolt i przyanje sie bez bicia bezczelnie czasami wiem tak nie mozna,ale coz czasami wzrok mimo chodem spada w dol. Jesli dziewczyna siedzi obok mnie np w autobusie i ma na sobie spodniczke to wzrok idzie nizej tylko juz dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze to jest fajne jak koles sie tak patrzy, wtedy wie sie ze jest sie ladna i w ogole, no ale jesli rozmawiamy o powaznych tematach a on ma jakies fantazje no to przesada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka 20 l
pawel , a skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Warszawy pani Joasiu :). A tam od razu chetna po prostu spytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ;) nawet moje imie z malej litery napisala Swintucha jedna no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka 20 l
no wiesz co, a ja już chciałam sie z tobą spotkać a ty świntucha ? no wiesz co ? głupi jesteś pawelcu , ssij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mam pytanko czy jest co? Chyba dawno Aska kominiarza u ciebie nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka 20 l
myślałam że ty mi przeczyścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ,ale w tej profesji to zupelnie noga jestem wiec bardzo bardzo przepraszam Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lady czasami dorabiam sobie pomagajac ludziom np ogrodek skosic czy cos,ale zeby ktos mi cos proponowa to raczej nie .Moze jak bede listonoszem (kurcze czas pomyslec) tak na wakacje. Dlaczego by nie chociaz bylbym zdenerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz w koncu nie czesto sie slyszy propozycje seksualne a wogole jakby to wygladalo napewno no nie wiem jak o powiedziec ... Kurcze no jakbym trafil na taka pania 30 35 lat to dlaczego nie gorzej jak troszke starsza no bo ktow wieku 30 lat przechodzi na emeryture lub rente :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prosty człowiek
Chyba jakiś głupi jestem, bo nic z tej rozmowy nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trace orientacje temat byl inny a tu takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prosty człowiek
Jak to, rozmawiacie i nie wiecie o czym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prosty człowiek
W tym momencie to już chyba o listonoszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam listonosz czy kominiarz tez czlowiek. Czasami czlowiek musi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prosty człowiek
Ja prosty człowiek jestem, nie rozumiem zasad tu panujących, więc zapytam. Nie chcę nikogo urazić, wyjaśnijcie mi, ten poziom rozmowy, robicie sobie jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jadlaam:P ale zaraz ide sie kapac:) a propos rozmowy to sobie tak piszemy o wszytskim;) a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×