Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

Kotku a kto tu mowi o stalych zwiazkach?? Ja chce chwile zapomnieniea, ale skoro ty nie chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh stare dzieje bejbe,powiedzmy ze nie wierze w standartowy wyglad rodziny,malozenstwa,zwiazku . Jakby to yam nie zwal hehhe. Stare dzieje nie ma o czym gadac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bejbe przykro mi..... Ale nie zawsze tak jest:O poprostu nie trafiles na swojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mowie z doswiadczenia bejbe:-P Kazda pani ktora doprowadzilem do ekstazy chce ze mna byc:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem jakims tam "zaliczaczem"nastepnego bzykania. Heheh zrobil sie ze mnie koneser kobiet;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kociaku;-) Absolutnie nie.Zakladajac ze moge miec kazda nie zdobylbym zadnej. Zdrowy rozsadek i tyle:-). Fakt dzisiejszych czasow polega na tym ze najczesciej facet nie ma zielonego pojecia jak zadbac o kobiete . A to mi ulatwia polowanie hehhe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pewnie umiesz zadowolic i zajac sie bardzo dobrze:) Z tego co mowisz to wydajesz sie byc rozsadny i wiesz czego chcesz a to jest najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy ze zadna dama jeszcze nie wpisala sie w ksiazke skarg i wnioskow. A haslo typu......."poczulam sie przy tobie jak stu procentowa kobieta"....znaczy duzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) oj bejbe👄 ja nie jestem zbyt doswiadczona w tych sprawach:P i fajnieby bylo z kims tak doswiadczonym....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku wyslij mi swoj nr gg na maila to jutro pogadamy bardziej prywatnie jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×