Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Happy Freeta

Jakie dodatki sa teraz najmodniejsze?

Polecane posty

Niebawem wybieram sie na letnie mega-zakupy.Juz ustalilam co kupie z ciuchow, sa to takie proste, uniwersalne klasyczne rzeczy, kilka ekstrawaganckich.I chce do tego pokupowac jakies paski, torebki, okulary przeciwsloneczne(niestety nosze soczewki, a od takich okularow i soczewek bardzo bola mnie oczy wiec z tego zakupu chyba zrezygnuje).Jakie teraz dodatki sa najmodniejsze? Wogole sie nie orirntuje.TV nie ogladam, czasopisma o modzie kupuje i zalegaja nawet nie otwarte, wiec nie mam pojecia...co mi polecacie? Moze jakies propozycje z allegro/Na razie na mojej liscie zakupow znalazly sie duze, kolorowe drewniane bransolety, torebki na dlugim pasku, przewieszane przez plecy(czarna, biala i rozowa), co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mam przed soba czerwcowego Joya, ale tylko sa teraz kostiumy i styl babeczek z filmu \"Sex w wielkim miescie\" nic ciekawego...jest fajna sukienka ale za 700zl. jak dla mnie to za duzo za kiecke...a z dodatkow okulary, no ale ja nie bardzo moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w sklepach w centrach handlowych jest już mnóstwo dodatków na topie także chyba nie będziesz miała większoego problemu. Planujesz, bo pewnie już nie możesz się doczekać zakupów (jak każda babka :P), ale zazwyczaj kupujemy zupełnie coś innego, coś nam się akurat spodobało, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×