Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shana10

Co robic?? Pomocy

Polecane posty

Witam. Moja przyjaciolka ostatnio powiedziala mi ze ma wszy. Twierdzi ze ma je juz chyba z rok tylko ze bala sie komu kolwiek o tym powiedziec. Teraz boi sie ze ktos to zauwazy bo wszy zaczna wychodzi. Nie wiem jak jej pomoc. Jak ona je ma wytepic? Prosze pomozcie mi bo nie chce czasem dostac od niej wszow. A ha .. przyjaciolka ma dlugie wlosy prawie do pasa i zalezy jej aby ich nie scinac. Blagam o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
niech idzie do apteki i spyta o preparat na wszy to nic wstydliwego napewno jej cos dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mimo tego ze ma je dosyc dlugo da sie je wytepic? Oczywiscie nie scinajac wlosow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
oczywiscie ze tak! jest taki preparat naklada sie na glowe i trzyma przez jakis czas i one zgina ale oprocz tego nalezy je z glowy usunac jest do tego specjalny grzebyczek. wszystko pisze na opakowaniu albo powiedza jej w aptece ale niech szybko pojdzie i cos kupi bo to badziestwo sie rozmnaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc skuteczna jest
zwykła odżywka do włosów, należy nałożyc jej dużą ilośc jak maseczkę na skórę głowy i włosy i po jakimś czasie wyczesywac włosy grzebykiem o bardzo gęstych ząbkach odżywka zalepia wesz tak ze ta się dusi i obumiera w aptekach są też jakieś preparaty ale te zazwyczaj maja wstrętny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
nie wiem czy taka zwykla odzywka pomoze lepiej isc do apteki i kupic cos pewnego moze i maja wstretny zapach ale dobre nie znaczy przyjemne,potem umyje wlosy szamponem i nie beda za przeproszeniem walily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyczesywac je miejac odzywke na wlosach czy potrzymac ja jakis czas splukac i wtedy wyczesywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
jesli chodzi o lek to trzymasz jakis czas tam pisze dokladnie potem tym grzebykim wyczesujesz obumarle jaja i myjesz glowe od razu tego nie usuniesz trzeba troche czasu zreszta na ulotce wszystko pisze dokladnie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gnidy tez tak wytepic. Bo z tego co jej sprawdzalam to miala ich chyba duzo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
wszystko pisze na opakowaniu,wsmarujesz i to ich zabije tylko niech przeczyta dokladnie ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×