Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kopowolana

chemiczne czyszczenie dywanu ile to kosztuje??

Polecane posty

Gość kopowolana

mam piekny dywan 2.5 na 3 m ile bedzie kosztowało jego dokładne wypranie??ktos sie na tym zna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopowolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopowolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4m*3m ok 130zł-u mnie takie usługi na osiedlu ma myjnia samochodowa,ale nie jestem pewna czy czyszczą na pewno chemicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam dokładnie cen takich usług, ale ostatnio moja znajoma chwaliła się, że oddawała dywan do pralni chemicznej http://www.pralnia-perfekt.pl/nasze-uslugi/pranie-dywanow/ na stronie niestety nie ma cennika, więc będzie najlepiej jeśli bezpośrednio się z nimi skontaktujesz. Ceny mogą być różne, ale myślę, że warto od czasu do czasu zainwestować w takie pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj na stronie http://pralnianiagara.pl/ mają tam podany cennik usług, ceny prania dywanów zależą od powierzchni dywanu w m2. Pamiętaj że czyszczenie dywanu może nie należy do najtańszych ale jest zabiegiem, który przynosi rewelacyjne efekty dodatkowo poza pozbyciem się brudu, pozbywasz się również roztoczy i alergenów. Ja kiedyś próbowałam wyprać dywan sama za pomocą proszku do prania, ale nigdy więcej tego nie zrobię, namęczyłam się jak nie wiem co a efekt był opłakany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawałam dywan do prania http://czysto.poznan.pl/ i jak dobrze pamiętam to jakoś właśnie się płaciło za 1m2, ale musisz sprawdzić, bo to zależy z jakiego materialu masz. Mi ładnie wyczyścili i w miarę szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupek
a po czym można poznać, że dywan się nadaje na czyszczenie wodne albo chemiczne? bo już zamówiłam w sferisie odkurzacz piorący z tym, że on jest na wodę, moje dywany są z rodzaju tych "włochatych", nada się taki odkurzacz, czy od razu go oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu strasznie duży dywanów a co najgorsze- żona ma świra na punkcie zwierzaków i tak mamy 2 pasy i kota :D Niestety pranie dywanu leży już w moich obowiązkach i tak to z kobietami. Mamy kilka droższych dywanów dlatego staramy się o nie dbać. Zawsze korzystam z oferty firmy Klinika Dywanów bo oni mi je ozonują. Efekt jest taki, że cały nieprzyjemny zapach znika a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jesteś z Warszawy i okolic to polecam Ci Clisa ma dobre ceny i jakość wykonania jest mega zadowalająca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×