Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość torbaaaaa

termotorba fisher price czy avent?

Polecane posty

Ja mam Red Castle i sprawuje się super. I do tego wygląda jak należy - dosyć elegancko :) Noszę w niej do pracy laktator aventu i butelkę. Nikt nawet się nie domyśla co w niej mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbaaaaa
dzięki, już sprawdzam na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbaaaaa
mi podoba się granatowa i chyba się zdecyduję:) Chemical ile czasu ta torba trzyma ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja w pracy mam lodówkę i takie schłodzone mleko przewożę do domu - ciepłego mi się nie zdarza. Dojazd zajmuje mi ze 2 godziny, bo w drodze powrotnej jeszcze wpadam do spożywczego na zakupy. I zawsze jest chłodne. Ale ostatnio odciągałam tuż przed wyjściem z pracy i wsadziłam do termotorby takie letnie, jak to z cycka. I jak w domu wypakowałam, to było nadal ciepło odczuwalne. Nie mam porównania z innymi termotorbami, ale ta mnie w pełni satysfakcjonuje jeżeli chodzi o utrzymywanie temperatury. Ona ma w środku jakąś taką folię i między tą folią i materiałem jest jeszcze coś - takiego mięsistego. Dla mnie ogromną zaletą jest to, że wchodzi do niej zestaw do pompowania (wciskam laktator Avent i butlę 260ml). Schludnie i czysto, nie muszę się z jakimiś torebkami w ubigacji użerać ani czaić się z dojściem do kibla co by się z laktatorem na widoku nie prezentować wszem i wobec :) Ostatnio kolega mnie spotkał w autobusie i całkiem poważnie powiedział, że musi sobie kupić taką torbę, bo by mu się przydała na dokumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jak ją kupowałam to na aukcji pisało, że trzyma do 5 godzin, ale ja nigdy nie miałam okazji tak długo trzymać w niej mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ta z aventu ale tak jak pisze ze trzyma 4 godz ciepl to niestety ściema mi jak dam bardzo cieple mleko to po 2 mala jeszcze wypije ale po 3 np juz nie chciasla za zimne bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×