Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o pomoc

odpowiedzcie proszę

Polecane posty

Gość proszę o pomoc

błagam o pomoc,byłam dziś na goścince i zjadłam dosyć pierne mięso to było tak o 13-14 , a mam 2 miesiecznego synka i wieczorem musiał to dopiero ściągnąć bo takiej dostał kolki że nie wiedziałam co robić,płakałam razem z nim, i chcę ściągnąć te mleko laktatorem i proszę powiedzcie ile razy musze odciągnąć do czysta to mleko żebym była pewna że nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi??????????przygotowałam sobie już do picia wodę i herbaty 1l,żeby szybciej ściągnąć.mam nadzieję że coś to da.błagam niech ktoś mi odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
czy nikt nie wie nic na ten temat i mi nie pomoże?????? :(:(:(:(bo sama już nie wiem co mam robić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
co ja mam zrobić?ten ręczny laktator jest do dupy , może jak wypiję dużo herbaty rumiankowej i rumiankowo-koperkowej to nie będzie bolało go te brzuszko????????czy jest ktoś kto może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
ale kiedy mu podać ? jak go będzie bolało? a co z tym mlekiem.jestem załamana,od początku uawazałam na to co jem a dzisiaj dałam plamę,nie mogę darować sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
odpowiedzcie mi prosze tez , czy moze to byc ciaza gdy zrobilam 8 testów ciazowych -od ostatniego seksu mialam 3 okresy -zrobiłam test bhCG 0,100 ODPISZCIE MI BO SIE MARTWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
teraz śpi bo ten atak miał o 21 ale boję się go karmić w nocy własnie żeby znowu go nie bolał i nie wiem co mam robić,aż płakać mi się chce.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
TESTY WYSZŁY NEGATYWNE WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
skoro 8 testów wyszło negatywnych to na pewno nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
no tak ale te apteczne testy sie mylą , a ja rycze jestem zalamana a jezeli beta hcg zrobilam 4 dni po skonczeniu okresu to czy bedzie ona wiarygodna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
bete robilam po trzecim okresie (od tego seksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
czy lepiej bedzie jak powtórze bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
pewnie że się mylą ale nie 8 szt. a na becie się nie znam bo nigdy tego nie robiłam.idż najlepiej do gina na usg i on ci powie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
sowaa , poradż mi jeszcze co ja mam zrobić?męczyć się z odciąganiem pokarmu czy jak popije te hetbaty to coś pomogą.a może zanim go nakarmię to dam kropelki od kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
ide po niedzieli do gina mam nadzieje ze to nie ciaza :( dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
nie ma za co,jak widzisz ja też mam poważny problem i chyba nikt nie wie jak mi pomóc.:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
wiem czytalam , szkoda... jak dzieciaczek płacze najlepiej udaj sie z tym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
PROSZE O POMOC nie pisz z ta laską od 8 testow bo ona tak meczy ludzii beke ma juz prawie 3 miechy olej ją ona jest chora na głowe!!! moj tez mial straszne kolki dawałam mu grip woter i eputikon ale najbardziej pomagaly kropelki saps simplax tylko kurcze dostepne w niemczech tylko:-( ale to był CUDOWNY SRODEK NA KOLKI! NIEMARTW SIE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE rob oklady na brzuszek ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
esputikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
PROSZE O POMOC nie pisz z ta laską od 8 testow bo ona tak meczy ludzii beke ma juz prawie 3 miechy olej ją ona jest chora na głowe!!! moj tez mial straszne kolki dawałam mu grip woter i eputikon ale najbardziej pomagaly kropelki saps simplax tylko kurcze dostepne w niemczech tylko:-( ale to był CUDOWNY SRODEK NA KOLKI! NIEMARTW SIE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE rob oklady na brzuszek ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
jak boli to podaj odrazu albo zapobiegawczo wieczorem mniej wiecej o tej godzinie o ktorej zaczynają sie kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będzie najlepij, żebysś na razie w nocy poiła go przegotowaną wodą, a do jutra może po koperku tobie też przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
głowa do gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
w sumie ja to choruje na glowe , ale głupio mi sie przyznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujurki
ale ja bardziej choruje na głowe i mam wizyty u psychiatryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawea
potrzyła sie jeszcze głupia małpa pod moj nick eh zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×