Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa

co i jak kupowac -zeby dobrze wyglądać?

Polecane posty

Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa

pytanie jak w temacie. Chodzi mi o rozmiar 40-42. Zeby wyglądać świeżo naturanie, czasami elegancko. NA co zwrócić uwagę zeby kupione ubrania pasowały do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób zakupy: 1. gdy jesteś w dobrym humorze (owszem zakupy na poprawę nastroju najlepsze ale niestety to co kupisz pod wpływem chwili może być nie do założenia) 2.w makijażu, z ułożonymi włosami i ciuchach które odpowiadają temu co chcesz kupi ( wiele razy będziesz patrzy w lustro i masz tam widzie zadbaną piękna kobietę i ciuchy wyglądają lepiej od razu bo ty bardziej podobasz się sobie) 3.stwórz gamę kolorystyczną(wybierz kolory które najbardziej ci się podobają i w których najlepiej sie czujesz i zastanów sie z jakimi kolorami będą wyglądać dobrze jakie połączenia mogła byś tworzy z nich. najlepiej jeśli będzie w niej jak najmniej kolorów gryzących się z sobą) 4.nie kupuj pochopnie zawsze proś o rade mamy/koleżanki/faceta (tylko nie pytaj czy ja w tym wyglądam grubo albo brzydko lepiej poproś o wybór jednej z 3 rzeczy lepiej działa, to odnośnie facetów:P) 5. mierz mierz i mierz(15 rzeczy do przymierzalni czemu nie weź nawet 40, nie bój się nowych fasonów przecież w przymierzalni tylko ty możesz wybuchną śmiechem:P:P zawsze nosiłaś szerokie spodnie zmierz wąskie, nigdy nie kupiłaś mini no co nie musisz kupować ale zmierzy zaszkodzi??) 6. nawet w przymierzalni kompletuj ciuchy (mierzysz elegancki top a jesteś w wytartych dżinsach weź sobą także eleganckie spodnie do przymierzalni, żakiet, korale, co tylko ci się spodoba i będzie pasować. nie musisz tego kupować ale ubrana od razu tak jak powinno być będziesz w stanie najlepiej oceni czy ładnie wyglądasz.) 7.nie szczędź pieniędzy na dodatki (torebki paski korale kolczyki opaski szale one potrafią stworzyć całkowicie nowy wizerunek ciucha) 8.wybieraj dobre materiały (owszem droższe ale jedwabna bluzka może ci posłużyć kilka lat a nie 2 prania) 9.zastanów się co uważasz za swoje zalety a co za wady i poczytaj jak wady ukrywać ciuchami a zalety eksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
nibys- dziękuje za rady tylko że z doborem koloru czy kroju też mam problem:O Mam ciemne włosy i oprawę oczu, cerę niezbyt jasną ale też nieciemną. NIestety do chuderlaków nie należę, chociaż wcale chuderlaki mi się nie podobają:) niedawno urodziłąm synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kolor to możesz wybrać się do kolorystki ale równie dobrze możesz to sama zrobić w domu. zbierz rzeczy w różnych kolorach nie tylko ciuchy cokolwiek nawet zasłony, poszewki, chusty byle było wiele kolorów i odcieni. zaproś przyjaciółkę, mamę , faceta kogokolwiek sama tez będziesz w stanie ocenić. przykładaj je do twarzy tak żeby była ona w oprawie koloru. zobaczysz różnice kiedy twoja cera wygląda na rozświetlona, zdrową itd. to kolor dla ciebie kiedy wychodzą ci cienie pod oczami a cera jest ziemista powinnaś unikać go zwłaszcza jeśli chodzi o bluzki, swetry (górę). poza tym kieruj sie własnym gustem i tym co lubisz w czym dobrze sie czujesz. tak wyselekcjonuj kilka kolorów gdy już je będziesz mieć musisz stworzy gamę kolorów które będą z nimi grac. ja np. kocham szary i brąz i resztę kolorów dostosowałam tak żebym mogła je z nimi składać więc złoto, metaliczne odcienie, bez, kremowy, biel, czerń i staram się tego trzyma w ten sposób mam szafę pełną ciuchów które pasują do siebie i mogę je zestawia na tysiące sposobów. co do kroju to powiedz mi co chcesz ukryć a co wyeksponować? hmm to ze nie należysz do chudzielców zawłaszcz ze z tego co napisałaś akceptujesz siebie to żaden problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za brak w wielu miejscach ć ale niestety głupi komputer ma zablokowany ten skrót klawiszowy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×