Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VanjutkoD

szuak wrozki, karty trot krysztalowa kula wszystko

Polecane posty

ja tak bardzo chce zeby oni byli szczesliwi i zeby sie rozwiodl, zeby mial normalne zycie... jezu jak tego dokonac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie powróżę...
twój brat rozwiedzie sie z ta jędza,ale jakaś kobieta-prawnik będzie szkodzić sprawie.Wygrany proces, ale bez korzyści materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpowniczka
taka rada bez wrozenia itd niech ja leczy psychiatrycznie , niech walczy o swoje zycie a ona , jesli ktos chce sie zabic raczej nie straszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 656bc gb
mogę dostać wróżbę?14,09 85 kiedy spotkam miłość , ile razy będe w związku i zkim dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ja leczy, na sile wysylal doszpitala nic nie pomaga, on poprostu ma za dobrze, bo jest dosc kasiasty, ma wszystko i niby ma glboka depresje z psychoza :/ a jak wspomina o rozwodzie, bo chce byc z tamta kobita to ta sie tnie i probuje zabic zeby czul sie winny i nie odszedl... bo jak odejdzie to nikt jej nie bedzie juz utrzymywal... a on o wszystkich sie martwi i jak tylko cos sie zlego dzieje to sobie wmawia ze to jego wina:/ dobrze ze ma dzieci mojakolezanke bo by oszalal.. ja ta kobiete podziwiam za bezgraniczna milosc do niego, jego dzieci i za czeknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpowniczka
skoro ma pieniądze to niech jej da alimenty i niech sie od niego zonka odpier...li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czemu ma jej placcic, nie dosc ze je cale zyie utrzymuje leczy, charuje jak wol, ona nic nie wlozyla we wspolny majatek itp, dziecmi sie nie opiekuje to z jakiej paki ma jaj placic? sa jakies zaklady dla psychicznych chyba i pomoc panstwa a nie...zeby do konca zycia sie znia meczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma kase nie znaczy sra pieniedzmi, ale stac go na utrzymanie domu dzieci samochodow i jeszcze dawnie kasy na ta glupia krowe ktora ssie tylko pienadze i nic wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpowniczka
słuchaj a teraz jej nie daje kasy? tzn zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga.....
jeśli rzeczywiście jest chora psychicznie to może ją ubezwłasnowolnić prawnie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kobieta udowodni w sadzie ze choroba powstala w czasie trwania związku to bedzie bulil na nia nawet do konca zycia jesli nie bedzie mogla sie urzymac sama......to juz nie jest wrozba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas ja utrzymuje , leczy, placi za wszsytko bo ona stwierdzila ze jest chora i bedzie i sie z lozka nie rusza, i siedzi i oglada tv ciagle... moim zdaniem jest chora ale ciagnie go na kase i straszy... a chlop ma dobre serce i jeszcze ja utrzymuje bo jej sie dupy ruszyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpowniczka
no to skoro i tak płaci to czemu miałby się nie rozwiesc i płacic alimewnty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga.....
bo twój brat to taka trochę dupa,składa pozew do sądu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie choroba juz wczensiej byla, pozwtym nie uswiadomila go przed slubem ze cala jej rodzina ma zaburzenia psychiczne, matka proby samobojcze i psychotropy, sostra t samo, brat narkoman, depresje co 2 dzien , ojciec alkoholik i schizofremik... wiec na bank to nie powstalo w czasie zwiazku... poprostu urodzila dzieci bylo ok i nagle sie polaozyla do lozka oznajmila ze do roboty nie idie i tak zostlao ... i juz ponad 10 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie poteni koboeta znow... pozatym alimentow nie dostanie az takich wysokich bo sie rozeznawalam w sadzie juz... wiec lepiej siedziec komus na karku doic 5 tydiecy E misiecznie niz dostawac alimentyw 100o i zapomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyytakzapytam
a twój brat to przypadkiem nie zdradził zony i kobieta ma prawo się tak zachowywac? młodszej mu sie zachciało? poza tym nie jest on taki swiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ona po 2 dzieci (blizniaki przestala wogole z nim przebywa, zamknela sie w pokoju, chlop wytrzymal 5 lat bez zdrady, wkoncu jak go popchelam do tego zeby sobie zycie z inna ulozyl, zakochal sie, dzieci mowia do niej mamo!!!bo swaj matke widza 2min dziennie i je z pokju wyrzuca ! koboeta jest straszna! i dobrze zrobil ze jest z inna, cala moja rodzina to pochwala, pozatym jak zwiazek nie jest konsumowany, pozycie ustaje i trw to dluzej niz poltora roku to jest to podstawa do rozwodu... no ale jak chcial, to ona sobie zyly podciela... za drugim zaremskoczyla z okna niewysoko ale jednak skoczyla i sie polalamala, za trzecim razemledwo ja odratowali jak leki przedwakowala... i dla dzieci zostawial listy jeszcze ze tata jest winny bo chce rozwodu a ona wypelnia obowiazki mauzonka... ja jestem jego siostera i od 9 lat nie widzialm zeby ja dotkal.. sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ona po 2 dzieci (blizniaki przestala wogole z nim przebywa, zamknela sie w pokoju, chlop wytrzymal 5 lat bez zdrady, wkoncu jak go popchelam do tego zeby sobie zycie z inna ulozyl, zakochal sie, dzieci mowia do niej mamo!!!bo swaj matke widza 2min dziennie i je z pokju wyrzuca ! koboeta jest straszna! i dobrze zrobil ze jest z inna, cala moja rodzina to pochwala, pozatym jak zwiazek nie jest konsumowany, pozycie ustaje i trw to dluzej niz poltora roku to jest to podstawa do rozwodu... no ale jak chcial, to ona sobie zyly podciela... za drugim zaremskoczyla z okna niewysoko ale jednak skoczyla i sie polalamala, za trzecim razemledwo ja odratowali jak leki przedwakowala... i dla dzieci zostawial listy jeszcze ze tata jest winny bo chce rozwodu a ona wypelnia obowiazki mauzonka... ja jestem jego siostera i od 9 lat nie widzialm zeby ja dotkal.. sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak macie rady to piszcie :) omze cos pomozecie w tej sytuacji :) dikeuje za wrozby i komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela66
Najlepszą wróżkę znalazłam czytając jej artykuł w lokalnej gazecie. Bardzo mnie zainspirował. Zadzwoniłam i byłam zszokowana jej wiedzą na temat mojego życia i przyszłości. Od pewnego czasu ta Pani jest w internecie na stronie http://wrozkagauri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrozy Pani? Tu Mona.. Czy coś w tym roku spotka Mnie w sferze uczuć? Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofiaaa
Najlepsza wrózka według mnie to Pani Grażyna, dzięki jej radom odzyskałam chłopaka, jej numer to 708-403-155 i nie jest drogo, coś koło 2,58zł za minutę o ile pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Pani Grazyna z http://wrozkagauri.pl to zdecydowanie najlepsza z polecanych tutaj wróżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nigdy nie wierzyłem w żadne czary i magie. Nie wiem dalej, jak to wszystko działa, ale po postawieniu jednego tarota wróżka Diana (z wrozkadiana.pl) była w stanie powiedzieć mi wiele o mnie i moim całym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×