Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Impuls 29

Czy wasze dzieci tez tak kaszlą

Polecane posty

moją córką kaszel meczy od jakis 3 tyg na poczatek był kaszel suchy i to dosc długo ,, poszlam do lekarza , zbadał ją i powiedzial ze jest wszystko wporzadku , a kaszel dalej był kupilam syrop wykrztusny i z suchego zrobil sie mokry i odrywa sie jej tam co siedzi ,, ale nic nie przechodzi ,, zaczynam sie martwic ile to moze jeszcze trwac ,, kaszle i kaszle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez kaszle. suchy kaszel bylam u lekarza i gardlo ma czerwone. 2 tyg temu mialą zapalenie krtani i wtedy mokry kaszel... lekarka powiedziala ze to wszystko na tle alergicznym i dala malej zyrtek mam jej przez caly miesiac podawac to moze ją troche odczuli... teraz wszystko pyli pelno roznych syfków w powietrzuu i stąd te kaszle i katary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja alergikiem nie jest :) martwi mnie to ile mozna tak kaszlec a najgorzej jest w nocy ,, chce ją udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help-odpppppppppppppppp
czy stronawww.redtube.com jest bezplatna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to faktycznie alergiczne moze
byc. W takich czasach żyjemy,dzis jestes zdrowa a za pare dni moze sie okazac ze jestes alergikiem ! Ja np mieszkam w lesie i teraz jest okres pylenia sosny :O jezuuu ten zielono zółty pył jest po prostu wszedzie ...wszędzie! A ile dziecko ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc tez tak ze w domu
masz cos co moze powodowac ten kaszel np odświeżacz powietrza albo masz w domu wilgoć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mala najbardziej kaszle w nocy to moze sprawdz czy nie ma nigdzie w poblizu łóżeczka czegos z pierza? No i nie wiem grzejecie jeszcze ? moze to powietrze suuche i stąd ten kaszel? Moze warto jakis nawilzacz powietrza kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsików nie ma kawusia :) a mieszkam kolo lasu , ale nigdy alergikiem nie była ,, czyzby w wieku 6 lat nim została :( tak mi jej szkoda , w dzisen jeszcze jako tako ,, ale noc jest okropna i tak juz kawal czasu ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to muszą byc jakies alergeny
ja tez mieszkam w lesie ....u nas też sosna pyli i dziecko mi smarczy,kicha i kaszle ! :O A alergikiem można zostac w kazdym momencie ! Moja matka dowiedziała sie 2 lata temu ,ze ma alergie !!!!!! Leczyła sie na oskrzela i męczył ją potworny kaszel...popros lekarza o zyrtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze Was.
A skąd wiesz,że owsików nie ma??? Badania wykazują tylko w 10% owsiki,a w 90%-nie:P Może mieć,a w badaniach nie wychodza.Może mieć glistę ludzką-wtedy też jest kaszel.Może mieć bakterię np.pneumokokowa-wtedy nalezy zrobić wymaz z gardła i nosa i zobaczyć co tam siedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×