Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joolanta

odkąd przyznał się, że był kiedyś u prostytutki brzydzę się go

Polecane posty

Gość joolanta

jest dla mnie odpychający :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brzydzę
sie teraz jednym facetem, moim niedoszym kochankiem, chcielismy uprawiać sex, były ostre pieszczoty, bylismy pijani, i zaczęliśmy świntuszyć i on mi o tym opowiadał-byłam ciekawa, nic mu nie powiedziałam, ale juz mi sie odechciało sexu. a wiem, czy nie ma hiva? i jak mnie traktuje? jak darmowa prostytutkę -tamtej przynajmniej zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolanta
...jak ci wszyscy obleśni faceci, ktorych obsługuję w agencji "Kamasutra" za 100 zł/godz Chyba już nie uwierzę, że mężczyzna może być czysty i szlachetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobić
on tam wróci, taki kto już tam był to zawsze wróci, bo to taki pan wygodnicki, co chce żeby koło niego latać i jemu dobrze zrobić, a sam tylko by siedział, tacy faceci to dno w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
kurcze... mój kiedyś powiedział, że "dziewczyna to jest to, bo jak przyjemność z prostytutką" niby tak żartem, ale mnie to zastanawia cały czas, czy on miał "tę przyjemność", jeśli tak to niech wypier*dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
moj tez lata temu byl u prostytutki...ale nie dlatego,ze chce zeby kolo niego latano...nie mogl nikogo poznac,zyl w zamknietym towarzystwie,po 5 latach poszedl,ale ze stresu mu nie stanal...potem poszedl po 10 latach (nadal nikogo nie mial,to go cisnelo),ale powiedzial,ze od poczatku wiedzial,ze to nic dla niego.on chce sexu z milosci,czulych pocalunkow,gladzenia i akceptacji,a nie rzniecia bez uczuc....wiec nie mam mu tego za zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet też się musi szanować co ma sobie pomyśleć kobieta, której facet chodził na dziw*ki? że jest taką dziwką, tylko że darmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
wole wiedziec,ze chodzil na dziwki,to uczciwe,facet placi,a dziwka sie na to godzi....co innego nic oklamywanie jakis panien po barach....takich typow nienawidze i tepie jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolanta
ale mnie to strasznie wkurza,ostatnio spuścił mi sie na twarz i dal mi w nagrode gumę do zucia o samku banana. PRZECIEŻ ON WIE ŻE LUBIE TA O SAMKU POZIOMEK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofczarek
Zeby sie mnie zona nie brzydzila, daje prostytutkom tylko do buzi albo kaze sie piescic raczka... Potem sie spuszczam do ust albo na cycki.. Czysto , zdrowo i odprezajaco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×