Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhjdhzfcjzcf

CZY TA SUKIENKA JEST ŁADNA?

Polecane posty

Gość ..pedałka..
Hmmm...Przód może być,ale tył beznadziejny-jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ejjjjjjjjj
BYRZYDKAAAAAAAAAAAA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjdhzfcjzcf
dzięki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet fajna ale na allegro widziaalm wczoraj bardzo podobne tyle że dużo ladniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjdhzfcjzcf
lejla - może masz jeszcze linki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjioj
przod fajny- gorzej z tyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci poszukam :) tamte byly naprawdę super, i nie z takiego badziewnego materialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już ta pierwsza
lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te z gendai są okropne. I te ceny, sorry, ale to nie są jakieś oryginalne projekty, kopie tego co mozna w sklepach znaleźć. Przywołana przez ciebie sukienka nadaje się co najwyżej na spacer po wsi :] A te od junkshop są z badziewnego materiału- nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee sukienka nie jest zła, tylko ten okropny wzór i nudne kolory :O ale krój mi się podoba :) co do junkshop sama kupiłam tam jedną sukienkę i jestem zadowolona :) w końcu sa bardzo tanie, więc nie ma co liczyć na superjakość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armada - co do junkshop sama sie zastanawiałam, jedna mi się podoba, ale po przeczytaniu komentarzy odechciało mi się ;) Ludzie strasznie narzekają na jakość materiału; wiadomo sukienki baardzo tanie, ale holender przecież nie będę szmat nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materiał nie jest cudowny, ale to chyba oczywiste. Jednak nic sie z nim nie dzieje, da się nosić. Ja osobiście nie narzekam :). Polowałam na tą sukienkę: http://www.allegro.pl/item368794598_ds_0004s_sukienka_bez_ramiaczek_czarna_rozm_s.html jednak wtedy nie było mojego rozmiaru :O i kupiłam sobie tą: http://www.allegro.pl/item368792749_ds_bsxx_sukienka_bez_ramiaczek_kwiaty_3_kolory.html ładnie układa się na ciele, zwłaszcza plecach i ogólnie fajnie prezentuje, ja jednak odciełam ten paseczek, bo jakoś mi nie za bardzo pasował do sukienki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z rozmiarem? Ja zazwyczaj noszę 34-36, w zależności od firmy, no i nie wiem. Kurde kusisz mnie:D tym, że nie jest aż tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×