Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HALABAMA21

Rybiki - jak się pozbyć

Polecane posty

Gość HALABAMA21

czego nie lubią? łażą mi po łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubią światła
:-) i uwielbiają wilgoć nie są groźne dla człowieka, więc się z nimi zaprzyjaźnij:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić
można próbowac tępić, ale mało skuteczne wszyscy w blokach je mają :-( nawet ci, którym się zdaje że ich nie mają, bo ich nie widzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
cholera kiedys widziałam takie coś w łazience (dzięki za podanie nazwy dzieki temu moglam sprawdzic na wikipedii jak to to wygląda). Piszą, że nieszkodliwe ale fuuuu, niesmak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwerfwerf
misiorybiki są śliczne i miłe ale u mnie zniknęły po remoncie mieszkania i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAD
Na rybiki : boraks wymieszc z cukrem pudrem . Pół na pół i rozsypac za wanną za szafkami i.tp. Jak się najedzą to ich nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hoho ho ho
Mi tam nigdy nie przeszkadzaly, fajnie udaja martwe jak sie je dotknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotmax
Cholera mnie bierze jak wchodzę do łazienki . A chyba mój szwagier przywiózł Mi te animals.iii wicie co ; cukier z boraksem ....to będzie zbrodnia doskonała ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatyczy22
Polecam też firmę DDD usługi :) U mnie "domowe" sposoby na usunięcie rybików niestety nie zadziałały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walencjaolak
oo super, właśnie szukałam dobrej firmy w Warszawie.. Rybiki zadomowiły sie w kuchni i łazience i szczerze mówiać za bardzo mnie to juz denerwuje:) Skorzystam z DDD usługi w takim razie, jak polecacie, dziękuje, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra3
Dziękuje za polecenie firmy ddd usługi;) Przyznam, że miałam okropny problem z tymi rybikami, mam ogromną łazienkę i niestety rybiki łaziły już nawet po innych pomieszczeniach... Na szczęście już po problemie;) Pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rybiki są okropne, fuuuuu... U mnie też są, jutro mają przyjechać z ddd właśnie, mam nadzieję że się tego paskudztwa pozbędą... I to tak przed samymi świętami się stało... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Mnie też dotknął ten problem, rybiki są wszędzie..cierpię bardzo, bo takie stworzenia mnie okropnie odrzucają, aż mi źle na samą myśl o nich..skontaktuję się z firmą DDD usługi, skoro polecacie, mam nadzieję, że zniwelują ten problem na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×