Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

Dlaczego ciagle szczescie mnie omija ?

Polecane posty

myśle sobie co ja komu zrobiłem, że co sie spotkam z jakaś dziewczyna i narobie sobie nadziei, to pozniej ona nagle nie chce sie spotykaćlub chce tlyko kolezenstwa. Czy naprawde trudno jest trafić na kobiete, ktora lubi uczuciowych facetow ? ktora zamiast lezec caly dzien w lozku i nic nie robić, to pojdzie na spacer po jakims romantycznym mieście, ktora LUBI PODROŻE, ktora lubi seks o zachodzie slonca na plaży, czy przy swiecach, ktora docenia,że facet jedzie pol polski aby ja choćby na kilka godzin zobaczyc i przytulić. czy naprawde kobiety wola drani i chamów, ktorzy im zycie niszczą ? Ktorzy zrobia dziecko a potem uciekna za granice od odpowiedzialnosci ?? Z kolejna dziewczyna mi nie wyszło...napisala mi ,żebym nie robil sobie nadziei na arzioe na cos wiecej. wiec chyba dac sobie spokoj ew. pozostac wkontaktach kolezenskich nie ? a teraz szukam dziewczyny na czatach i forach... i niestety... wiekszosc mi nie odpowiada..to nie moja wina, ze pociagaja mnie puszyste brunetki o ladnych oczach.. a z charakteru bym chcial dziewczyne ciepla i uczuciowa i romantyczna... a wiem ze chodza dziewczyny po ulicach takie jakie mi sie podobaja. ale jakos nie moge trafić na zadna wolna.. czasem mysle o tym, zeby skonczyc ze soba bo mam zbyt romantyczna nature aby życ bez milosci.... i czasem mysle, ze moja byla dziewczyna byla moja druga polowa..a teraz jest z nia moj eks sasiad...podobno milosc omija tych ktorzy na nia nie zasluguja.... jutro jade na kolejne spotkanie z dziewczyna zktora pisze od kilku miesiecy na GGwspierala mnie gdy nie wychodzilo mi z tamtymi... 280 km w polske....na zcacie siedze caly dzien dzis ale jakos blizszej znaomosci z zadna nie zawiazalem.. a moze to ja si nie nadaje do zwiazkow ? moze wydawac sie ze jęcze ale naprawde samotnosc mnie juz wykańcza psychicznie.....nie moge patrzec na zakochane pary.. a jak widze tutaj,ze sa samotne dziewczyny przy kosci ktore zala sie na to samo co ja.. ale te znie moga trafic to juz mi slow brakuje.bo juz nie wiem jak mam szukac i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×