Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hoses

Problem z podaniem do US

Polecane posty

Gość hoses

Dzisiaj miła Pani z okienka przy przyjmowaniu wniosku NIP-1 zażądała ode mnie aktu własności mieszkania, a dokładniej, że mieszkam z rodzicami mam przynieść "pozwolenie" na piśmie od właścicieli mieszkania, w którym mieszkam, (czyt. rodziców), i tutaj pojawia się mój problem. Nie wiem jak to napisać żeby było poprawnie i zgodnie z prawem. Jest w stanie mi ktoś podpowiedzieć/pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoses
No tak własnie dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoses
Ja potrzebuję dokument w którym bedzie napisane ze rodzice czyli własciciele lokalu pozwalają mi na prowadzenie działalnosci gospodarczej, a z tego tekstu to chyba wynika ze to jest rodzaj umowy podnajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoses
Nie rób jak uważasz, tylko się pytam, bo mam wątpliwości. Mieszkam razem z rodzicami, moja działalność obejmuje sprzedaż usługową. Na wniosku należy podąć adres wykonywania działalności i jeśli nie można podać dokładnego adresu to należy podać adres zamieszkania i tutaj potrzebuje zaświadczenie/pozwolenie nie wiem jak to nazwać ze rodzice mi na to pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie takie mam
ja wysłałam ten druk poczta wiec nic nie chcieli, koniecznie niech to bedzie umowa uzyczenia albo zaswiadczenie z urzedu ze jestes tam zameldowana.Nigdy umowa najmu bo zechca od rodzicow podatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×