Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pRAAACCCAAAA

Poszukuję pracy w łodzi...

Polecane posty

Gość pRAAACCCAAAA

Czy ktoś wie gdzie moge sie udac w lodzi do pracy ? jestem po liceum przerwalam studia.. jestem bez doswiadczenia.. i chce pracowac.. np. jako sprzedawczyni albo w butikach jakis.. ktos ma jakis pomysl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acoacoaco
ja tez szukam pracy w łodzi i to od pol roku ...:( cieeeeeeeeeezko w tej "dziurze" cos wyszukac :( zloz CV do sklepow w manufakturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragediaaaaaaa
ja też szukam pracy w łodzi od 3 miesiecy... tragedia jestem juz załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta bez buta
ja szukam pracy , majac juz prace (wiec jest to jakies ulatwienie ) ale szukam juz jej od pol roku ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta bez buta
mam wyzsze wytksztalcenie i praktyke i ....nic a najfajniejsze jest to, ze wysylam cv na oferty, w ktorych pokrywam sie z z wymaganiami, ktorych firma oczekuje.... i zadzwonilo do mnie ...AŻ 3 pracodawcow!!!!!!!! (przez pol roku wysylania ofert, przynajmniej 3-5 tygodniowo (!) ) przy czym: 1 pracodawca- chcial mi dac max. 1200 netto (mimo iz praca wymagala wykszt. wyzszego, doswiadczenia, znajomosci 2 jez.i pracy rowniez w soboty ) --> smiech na sali :) 2 pracodawca - chcial zebym pracowala "na razie" na stazu, a potem to sie na pewno cos wymysli, bo w wakacje zlapie wiecej sponsoro, tez najlepiej placilby ok. 1300 netto (w pozniejszym etapie, oczywiscie) 3 pracodawca- narazie czekam na odp. czy przeszlam 3 etap rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta bez buta
naprawde, łódż to fantastyczne miejsce na rozwoj swojej osoby... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalaba
Też jestem z Łodzi, jestem po studiach inż. I od stycznia szukam roboty :O A teraz powiem Wam dowcip, niestety prawdziwy. Zajebiści radni naszego pięknego miasta, wymyślili, że skoro nie ma chętnych do pracy w Łodzi, to trzeba miasto rozreklamować. I tak powstaną bilbordy umieszczone we wszystkich miastach w pobliżu Łodzi namawiające młodych ludzi do przyjazdu do Łodzi i podjęcia pracy, bo przecież praca czeka tylko chętnych brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×