Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaprosiopomoc

Wesele w Radomiu-prosze o pomoc!!

Polecane posty

Gość Monikaprosiopomoc

Witam wszystkich.. Obecnie przebywam zagranica. Staram sie przez internet poszukac jakis sprawdzonych i polecanych sal weselnych i zespolow. Ale nie jest to latwe. Czy jest tutaj moze ktos, kto by mi polecil jakas fajna salke no i muzyke?? Bylabym wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz. Dzieki wielkie i pozdrawiam cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś się znajdzie i podpowie...cóż ja nie pomogę...znam tylko kamerzystę i fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..ja robie wesele w okolicach radomia wiec moze troszke pomoge...ja mam sale w POdzagajniku Zloty Dwor jest piekna i nowa...ale musisz miec swoja obsluga choc w przyszlym roku podobno ma byc juz ich obsluga nie wiem trzeba by bylo zadzwonic...tu masz numer tel 048 6763972 i508190458 ppotem CI wrzuce zdjecia bo mam pare ale zaraz do pracy spadam wiec nie mam czasu... kamerzyste mam Gabi foto video radom ul podmiejska 59m1 tel 0483654623 502591863..bardzo fajnie robi filmy:)...fotograf z radomia ul prusa 9a ...0483634900 601262977 strona www.sluby.radom.pl zespol Fakt z nimi bawilam sie na 3 weselach juz graja swietnie kazdego zabawia tel Waldek Monica 608271114 lub 0486764059..nie wiem moze Ci sie cos ztego przyda:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaprosiopomoc
imili dzieki wielkie za pomoc. Fotografa przez internet znalazlam tego samego, co polecilas:)Podobaja mi sie fotki. A jesli chodzi o sale to prosilabym o zdjecia. My planujemy na 2009 ewentualnie 2010. Rodzina mojego faceta mieszka daleko wiec tani hotel musimy zalatwic jeszcze. Boze, te wszystkie formalnosci mnie przerazaja. Tego tyle jest. Kamerzysta tez potrzebny, wiec anna jak masz kogos to dawaj:) Dzieki wielkie za kazda podpowiedz. Ja nawet nie wiem, gdzie suknie kupic ale chyba wypozycze bo kupowac nie ma sensu. Zalezy od ceny wpozyczenia:) Ehhh za duzo tego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci zaraz zdjecia wklejam...no powiem Ci tak ja jestem ze slaska a wesele mam w tamtych okolicach bo tam mam cala rodzine i z tamtych okolic jest moj narzeczony wiec troszke obeznalam sie w tych sprawach..jesli chodzi o suknie to mam z Emmi Mariage... a kamerzyste polecil nam wlasnie ten fotograf bylismy u niego w domu tzn u kamerzysty i przez dwie moze nawet ponad dwie godziny ogladalismy pare roznych wesel ktore nakrecil i zrobily na nas wrazenie:) ...juz wklejam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiii
ja ci moge cos podpowiedziec powiedz tylko na ile osob planujesz wesele bo duzych sal jest niestety niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaprosiopomoc
W sumie to planujemy tak do 100 osob-nie wiecej:) juz zalozylam specjalny zeszyt i wszystko zapisuje:D Tylko boje sie, ze obudzilam sie za pozno bo planujemy slub na przyszle lato. Wiec nie wiem, czy nie jest wogole za pozno. Bo bysmy chieli tak sierpien albo wrzesien. Jak myslicie. imilli-zdjecia sa ok. Sala mi sie podoba. wlasnie chcialam zadzwonic i sie spytac co i jak bo ale nikt nie odbiera.Hmm.... Jeszcze raz dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm uda sie zobaczysz:)...ja mam slub 4 pazdziernika i zaczelam zalatwiac wszystko w lipcu ubieglego roku...tzn sale kucharki i zespol...kamerzyste fotografa i kosciol zalatwilam w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaprosiopomoc
forgetfulness Bardzo ladny jest ten Dworek tylko, ze on jest na jakies 150osob a ja bede miala 100 max. Nie chce zeby wygladalo pusto:( Znalazlam na necie Hotel Wsola i tamtejsza restauracje. Moze ktos ma doswiadczenia z tego miejsca albo zna jakas restauracje na max 100 osob. Bo wlasnie podliczylismy gosci i tyle bedzie. chociaz z mila checia ja by zredukowala do najblizszej rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomnialam Ci powiedziec ze ta sala co ja mam to jest do 210 osob wiec by Ci sie pogubili w niej goscie eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuupppppppp
upupupupupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiii
dworek w zbozennej tylko fajnie wyglada na tej stronie a tak naprawde jest bardzo zaniedbany ale okolica w lecie naprawde piekna tylko ktos moglby go odrestaurowac bedzie ci trudno wybrac cos fajnego bo w naszej okolicy jest malo miejsc z klimatem mnie osobiscie przypadl do gustu tylko jeden lokla za trablicami to sie chyba nazywa dworek soltykowski jesli sie nie myle dla mnie byl za maly ale to miejsce mialo swoj urok (bardzo lubie cegle w murach może dlatego) poza tym zajrzyj sobie na forum gazeta.pl na radom \"po godzinach\" tam znajdziesz mnostwo infomacji i opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Moje drogie koleżanki, jeżeli ktos przebywa za granicą to najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie konsultanta ślubnego. Nasza firma organizuje wesela w większości osobom, które przebywaja za granicą, i potem oglądaja efekt końcowy :)i są bardzo zadowoleni! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakaś ciekawa oferta znajdzie się na portalu aktywnamarka.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×