Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psiarka mloda

Miekka karma?

Polecane posty

Gość psiarka mloda

kochane poleccie jakas karme dla psa, chodzi mi o sucha karme ktora jest miekka a nie twarda jak kamien jak peedeegre (jak to sie pisze?) :) poki co moja psinka je tylko Frolic nic twardszego nie ruszy :) a ten Frolik to tylko jeden rodzaj jest z drobiem a chcialabym jej urozmaicic jedzonko :) psinka ma 12mcy :) Dodam jeszcze ze saszetek tez nie ruszy,jak byla mniejsza jadla a teraz nie , zrobiła sie bardzo wybredna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka mloda
nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jadła pedigree całe zycie na pewno sa suche miękkie karmy w dobrych sklepach zoologicznych, na wagę tylko ceny tam sa 3 x większe niz tych karm paczkowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lubisz swojego czworonoga to nie lepiej dołożyć trochę wysiłku i gotować mu jakieś prawdziwe jedzenie? Chciałabyś całe życie jeść gorące kubki? Pewnie, że są sytuacje, ze człowiek się śpieszy, i wtedy trzeba się gotowcami ratować (może być i jeden gatunek, skoro takie lubi), ale na pewno zdrowszą dietę możesz zapewnić mu sama. Zwłaszcza, że to młody pies, wiec im więcej rzeczy teraz nauczy się jeść, tym łatwiej i różnorodniej będziesz go mogła karmić w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na pewno zdrowszą dietę możesz zapewnić mu sama. Są różnie sytuacje. Mój owczarek po super gotowanym mięsku, z marcheweczką i ryżem, ma takie sranie, że lepiej nie mówić. Musi być na dietach weterynaryjnych i nie ma innego wyjścia. Sprawdzone i potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etatowa prostytutka
o.... musztarda...pokaz owczarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to już przypadek szczególny :) Od czego się biedak tak urządził, że nie toleruje mięsa? Myślałam że psy to tolerancję na mięso mają w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bokserka nie tolerowała od szczeniaka osławionego ryżu z mięskiem i marchewką, za to na kulkach żyło jej się dobrze aż do późnej starości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mella, owczarki generalnie mają słaby układ pokarmowy, cierpią na przewlekłe biegunki i inne takie. Poza tym miał zapalenie jelit, żołądka i otrzewnej, ledwo uszedł z życiem. Od tego momentu już praktycznie nie ma mowy o normalnym jedzeniu. Tylko jakieś low fat, intestinale i inne. Ale wygląda cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka mloda
Mella ja moge jej gotowac zaden problem ale co z tego jak ona nie ruszy ryzu z miesem ani z innymi kaszami :P za to caly czas by jadła kiełbase , boczek , jajecznice na masełku ale po tym ma biegunke :O Zreszto ona caly czas nie je suchej karmy zjada kotlety i kiełbase oraz rozne inne jedzenie ktore my jemy ale przeciez "ludzkie" jedzenie jest dla psa nie zdrowe :( Rozumie kiełbaska raz na dwa dni ale nie na kazdy posiłek .Po za tym zawsze cos od kogos wyzebra przy stole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj w ogole suchej karmy
nie cierpi... Jedynym rodzajem jaki je (i tdo tego ubostwia) jest wlasnie Frolic ;) A tak to woli domowe zarcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj w ogole suchej karmy
na szczescie moj uwielbia wlasnie kurczaka z ryzem albo wolowinke z kluskami (to bardziej ale zadziej ma, bo drogie mieso :( ) Poza tym ubostwia ser bialy i mleczko :) No jak szczeniak no :D Mysle, ze jakby mial do wyboru mieso i mleko to by sie najpierw na mleko rzucil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Pamiętasz mnie i temat z dyskusji ogólnej o suczce która wymiotowała a potem okazało się że ma niedrożność jelit? To moja też miała potem zapalenie otrzewnej (razem pięć albo siedem operacji, nie jestem pewna). Wylizała się cudem. Teraz marchewkę z ryżem i mięsem, gotowane, wcina jak dzika i wypróżnia się normalnie. Ale szukam czegoś innego bo się zrujnuję na o mięso a weterynarz polecał właśnie karmy o których wspominasz. Ale może są inne sposoby? Ty próbowałaś swojego owczarka karmić zwykłymi karmami? (Temat stąd o maszynce do mięsa i kości, to właśnie mój. Chciałabym rozdrabniać kurczaki z kośćmi bo widziałam kapitalnie odchowanego na takim jedzeniu psa.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Przepraszam! W moim poscie wyżej zniknął mi nagłówek: "do musztardy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×