Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frycunia mężatka

imponuje mi znajomy męza

Polecane posty

Mądra Mulatka To sie bardzo się ciesze :-) ta przykładna zomna to akurat mało mnie interesuje ale fajnie ,że przykładną mamą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycunia mężatka
Ja napisałam o swoich odczuciach a ta od razu najechała. Mówiłam ze nie chce seksu, nie chce rozwodu, niechcę zdrady.Pisałam czego bym chciala, ze mi imponuje. Troszkę się martwię bo niepotrzebnie wszedł mi do głowy i zainponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojza
Ja mimo, ze mezatka i naprawde kocham meza tez przeszlam okres zauroczenia docentem na studiach. No coz to sie zdarza, w koncu mimo, ze mezatki nie zyjemy w prozni. Co zrobilam: przeczekalam az to minie ta jakby fascynacja. Nie da sie nic zrobic. Wiadomo, ze ja zdradzic bym w zyciu nie zdradzila bo nawet mimo fascynacji tamtym meza caly czas kochalam i kocham. takze po prostu musialo mi to minac i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycunia mężatka
alojza- ty mnie rozumiesz. ja mam to samo. Widzisz w nim ideał, ładnie pachnie, wygląda, jest uroczy, szanowany.To fascynuje i imponuje.ja mam o tyle dobrze ze go nie widuję. No ale myslę i chciałabym sie uwolnic od tej fascynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojza
Na to, ze by minelo trzeba czasu. Miedzyczasie staraj sie bys miala z mezem jak najwiecej romantycznych sytuacji takich ktore bedzie milo wspominac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycunia mężatka
tak wiem, ale ciągle o tamtego pytam, czy dzwonił, opowiadam jaki to on super gość. ale nie jest to zakochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz moja droga
za dużo w d**ie i Ci się ulewa, zamiast doceniać męża który jak mówisz wszystko Ci zapewnia tobie się w głowie przewraca z lenistwa i bezczynności.Mąż powinien się za jakaś babeczką rozejrzeć wtedy byś poczuła jak to jest, a swoją drogą faktycznie piszesz jak niedouczona pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina-19
Mam 19 lat i bardzo imponuje mi jak mi starszy facet usługuje, jak jest moim służącym, lokajem, jak mi pierze majtki, jak mi liże stopy, no i oczywiście jak zwraca się do mnie per "Pani". Mam kilku takich partnerów i wcale nie robię tego dla kasy, choć prezenty lubię, ale dla przyjemności i satysfakcji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×