Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile płaciłyscie za zabudowę

ile płaciłyście za zabudowę kuchni?

Polecane posty

Gość ile płaciłyscie za zabudowę

ile metrów,jakie fronty,blaty stosowałyscie? mi wstępnie,bez projektu i bez blatu,bez hamulcow w szufladzie i bez zadnych bajerów za 3m plus słupek 1,20mszeroki 2,50 wysoki policzyli 13 tys,przyczym na bank ta kwota pójdzie w góre o kilka tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płaciłyscie za zabudowę
a dodam jeszcze ze całośc jest we wnęce,więc boki są niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNormalnieWręczGorzej
eee, a kto Ci tyle wyliczył?? Moja mama 2 lata temu za jakieś 6m kuchni zapłaciła 6.000 My też planujemy za 5m nie wydac więcej, niż 6-7tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płaciłyscie za zabudowę
hop hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płaciłyscie za zabudowę
no właśnie cos mi za dużo się wydaje. obliczyli mi to w punkcie reklamowym wykonawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNormalnieWręczGorzej
to strasznie dużo, może poszukaj jakiegoś stolarza? na pewno wyjdzie znacznie taniej, skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie: 13 tyś zabudowa+10-sprzęt+ 3 tyś ostatnio zamontowany blat granitowy. Kuchnia robiona dwa lata temu. Dużo cargo, dużo szuflad, dobre systemy otwierania. Płyta MDF laminowana. Kuchnia zabudowana 4,30X1,70. Ale wiem, że jak się człowiek uprze i pojedzie do zaglębia meblowego w okoloca Wieruszowa, Dobrodzienia itp., wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blat był z MDF, fajny i pożądny, ale mój mąż robił popcron w garnku i przypalił blat (nie wiem, jak to zrobił):( Chyba rozgrzał na maxa gar i postawił na blat. :( więc trzeba było zmienic na nieprzypalające się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 zł za metr z hamulcami, wykończeniami, oświetleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 tyś....wróc, 13 - dali moi rodzice w Atlasie, ale do tej pory wieszają na tej firmie psy (poczytajcie fora dyskusyjne)... Masa poprawek, pomyłek, niedoróbek...moi znajomi, co robili w Atlasie mają podobne zdanie o nich - są beznadziejni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
My robimy w firmie która robi głownie szafy do zabudowy (projekt kuchni mamy za darmo). Kuchnie nie jest bardzo duża ale wstepnie szacujemy że wyjdzie na ok 5 - 6 tyś max (w tym różne bajery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×