Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almaxea

WARGI SROMOWE.

Polecane posty

Gość wiemcodobre
JEŚLI KTÓRAŚ NIE WIERZY ŻE SĄ FACECI CO LUBIĄ DUŻE DŁUGIE I DZIWNE SROMY :) to niech przyjdzie do mnie :) a zobaczy co zrobie z jej długo sromną muszelką i na ile sposobó ją pogryze :P:P CHĘTNIE POZNAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontom
wniosek z tego topiku - wiele kobiet jest beznadziejnie głupich i płytkich. Pozdrawiam zadowolone ze swojego ciała kobiety(te normalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo ja
ja mam schowane wargi sromowe mniejsze, czyli jak tu ktos wczesniej napisal jak u dziecka hehehe i mojemu facetowi sie mega bardzo podobaja, ale powiem ci cos - gdybym miala mega bardzo wystajace wargi sromowe to by mu sie bardzo podobaly, bo w milosci tak juz jest, ze jezeli jako nastolatka mowilam, ze idealny facet to blondyn z niebieskimi oczami to teraz gdy kocham cala soba idealny jest dla mnie on (brunet z brazowymi oczami) jak sie kocha to sie kocha i nie powinno sie miec zadnych kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm................
ile jeszcze można mówić o wargach sromowych? Sorry, ale to same kobiety sobie stwarzają problem. Roją sobie w tych swoich główkach, ze to jakiś defekt anatomiczny. nie uczyłyście sie na biologii budowy cipki? Mają być wargi sromowe i są. Albo większe, albo mniejsze. Co za różnica. A facetowi się podoba kobieta, cała. A nie jakaś tam jej część. bo czy normalny facet zwraca uwagę na wargi sromowe? NIE!!! więc przestańcie pieprzyć jakie to wy biedne jesteście, jakie to kompleksy macie z tego powodu, ze nie możecie sie przed facetem rozebrać, ze na operacje musicie iść...itp itd Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie całkowicie
no, właśnie. Cipka jest ładna, wtedy kiedy jest czysta, pachnąca, zadbana. A nie obchodzi mnie to, jakie tam są wargi sromowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kobieto nie marudź, takie wargi bardzo podniecaja, podobno sa mniam mniam :) tak twierdzi moj, ja tak jestem dumna z tego co nosze w majteczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×