Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biznesik

Dofinansowania- na co? kiedy? skąd?

Polecane posty

Gość Biznesik

Marzy mi się własna firma, niestety środków nie mam wiele, dlatego chciałabym maksymalnie wykorzystać możliwości uzyskania funduszy z unii, z państwa, fundacji wspierających młodych przedsiębiorców. Wielu z was pewnie korzystała z takich dobrodziejstw i może pomóc...a ciekawych też jest zapewne wielu. Na jakiej zasadzie odbywa się rozliczenie z uzyskanych pieniędzy? Najpierw faktury później pieniążki, czy określony czas na wykorzystanie danej kwoty? Na co można uzyskać pieniążki? Wiem, że przez urząd pracy można zyskać ok.13 tys. na rozpoczęcie działalności. Można chyba też na stanowisko dla pracownika. Co jeszcze? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 81
Mnie też interesuje ten temat mam pomysł na biznes, ale nie mam pieniędzy na rozpoczęcie. Zanim zbiorę odpowiednią kwotę ( uzbieram z wypłaty) miną lata zmieni się koniunktura i po firmie. Dlatego też jestem ciekawa jak to jest z tymi dotacjami. Proszę napiszcie co wiecie na ten temat… Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllllllljujj
jezeli macie pomysl to zarejestrujcie w urzedzie pracy i dostaniecie 13 tysiecy dotacji zus jest miejszy a szczegoly w urzedize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja złożyłem projekt własnej firmy i to opracowany przez specjalistę marketingowego i księgową, zresztą projekt skazany na sukces bo współpraca z firmą mojego brata.Niestety mój projekt nie przeszedł pozytywnej klasyfikacji nie dostałem dotacji. Natomiast dotację dostał mój znajomy, który szybko zbankrutował, pokrzyżowały się plany z lokalem bo zmienił się właściciel lokalu i niezwłocznie wymówił mu wynajem. Znajomy powiedział mi że dał do kieszeni urzędnikom za tą dotację. Zniechęciło mnie to do tych przedsięwzięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×