Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shrekówna

strój na rozmowę do banku

Polecane posty

Gość shrekówna

Hej wszystkim! Czy wypada iść na rozmowę kwal. do banku w samej białej bluzce (bez żakietu)? I czy może to być krótki rękaw, ewentualnie 3/4? Oczywiście bluzka elegancka. Za tydzień w piatek mam rozmowę kwalifikacyjną, a nie mam obecnie kasy na kupienie nowego żakietu:( Wiem, że to głupie z pozoru pytanie, ale przecież od pierwszego wrażenia wiele zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobny problem
Też nie mam kasy na nowy kostium i nie mam się w co ubrać. Też myślałam o tym żeby iść w samej białej bluzce. Bankowcy jakie są wasze opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundziumundziu
no jasne,ze biala bluzka i eleganckie spodnie wystarczą, przecież i tak jest goraco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie Kadrowy
ludzie są oceniani po wyglądzie także w pracy, więc ubranie jest bardzo ważne myślę że biała bluzka będzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrekówna
Kadrowy Twoja kultura osobista jest powalająca... Strój powinien być odpowiedni do okoliczności i ma wpływ na pierwsze wrażenie, to element komunikacji niewerbalnej, a wiedza i ogólne umiejętności to chyba oczywista podstawa w ubieganiu się o stanowisko nie sądzisz? "Typowo babskie"? No tak, faceci mają tylko jedną możliwość - garnitur, więc mają problem z głowy;/ Za pozostałe odpowiedzi i rady dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kadrowy
to, ze ty nie skupiasz sie na wygladzie nie znaczy, ze jest on niewazny. W pracy obowiazuje pewien kod ubraniowy, no ale najwyrazniej ty go nie znasz. Poza tym pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, moj szef jak widzi np panienke w mini to nnawet mu sie nie chce przeprowadzac rozmowy kwalifikacyjnej. Biala bluzka pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zatrudniałam bankowców i strój jest bardzo ważny. Zwłaszcza w banku, gdzie obowiązują ścisłe standardy Nie musisz mieć oczywiście żakietu. ale pamiętaj żeby bluzka nie prześwitywała, jeśli tak jest to załóż koszulkę pod spód. Spodnie nie obcisłe Buty zawsze z zakrytymi palcami i piętą Nigdy nie możesz mieć gołych nóg Paznokcie w miarę krótki i w delikatnych odcieniach lakieru Fryzura bez udziwnień makijaż subtelny biżuteria bardzo skromna. Poprostu masz być czyściutka i nic twojego rozmówcy nie może rozpraszać. Ma cię słuchać a oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do facetów to zawsze musi być garnitur a wielkim nietaktem jest koszula z krótkim rękawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby przyszła do mnie kobieta w bluzce z dekoldem, mini , wyzywającym makijazem lub długimi tipsami to nie ma szans. Chodzi oczywiście o pracę w banku. Musi być elegancko, skromnie i czyściutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyslajaca
ja nie wiem jak mam sie ubrać (do organizacji pozarządowej) na jutrzejszą rozmowe w taki upał....Czy pasuje założyć białe spodnie i elegancką czarną lekką bluzeczkę w biale kropki... ? kurcze nie wiem bo jadę na tą rozmowe kawał drogi PKsem nie wyobrażam sobie ubrać sie w spodium ciemne, no ale jak bede musiała to tak zrobię, doradzcie? a buty mogą być sandałki czy raczej nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korporacyjna pchla
ja pracuje w banku i kanony są takie jak już wcześniej opisano. Ale ja nie mam zamiaru chodzic w taki upał w butach z zakrytymi palcami,bo do nich musiałyby być automatycznie rajstopy. jutro ide w sandałkach i mam nadzieje,ze nie wylecę z pracy ;)A co do rozmowy kwalifikacyjnej-moze byc tak jak piszesz,najwazniejsze to nie zagotować sie w tym upale. Standardy trzeba zachowywać ,ale zdrowy rozsądek równiez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyslajaca
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×