Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniaczka zakupów

Gdzie w Lonynie Second-handyodziez uzywanamodne ciuchy?

Polecane posty

Gość maniaczka zakupów

Mam pytanko czy wie ktos z was moze gdzie moge znalezc w Londynie sklepy tzw.Secon handy w ktorych bede mogla kupic fajne modne ciuchy za niewielka cene?Moze wiecie chodzi mi najbardziej o takie duze?Za wszystkie odpowiedzi z gory wielkie dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charity Shop to sie tutaj nazywa i te sklepiki raczej nie sa duże. Na Camden Town(Północny Londyn) znajdziesz fajne, ale nie licz ze upolujesz Diora za 5 Ł. Sprzedawcy orientują sie w cenach ciuchów i używaniec to jakieś 30-40% ceny oryginalnej, choć perełki się zdarzają. Tutaj możesz wyszukać coś w swojej okolicy(pewnie trzeba usunąć spację): http://www.yell.com/ucs/UcsSearchAction.do?keywords=charity+shops&companyName=&location=London&scrambleSeed=64413163&searchType=advance&M=&lastKeyword=charity+shops&lastClarifyIndex=&lastClarifyOptions=&lastSearchall=&ssm=0&search.x=0&search.y=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka zakupów
Dzieki za odpowiedz,chodziaz bardziej chodzi mi o adresy wiekszych second handow ale i to sie przyda;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londek
czesc.Tutaj naprawde warto troche poszperac, fajowe maja ciuchy.A te lumpeksy to sa prawie na kazdej dzielnicy i naprawde za grosze mozna kupic fajowe ciuszki.Moje ostatnie trofeum to plaszcz trencz PRADY czerwony taki na czasie z paseczkiem do polowy tylka rozmaiar 44 za 5,99 funta Warto zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×