Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

azusia_86

piosenka o zostaniu matką???

Polecane posty

czy zna ktos piosenkę w której dziewczyna probuje powiedzieć swojej matce, ze zostanie niedlugo mamą??? niestety nie zanm ani tytulu ani wykonawcy, ale piosenka jest piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
edyta geppert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
Mamo, on zaprosił wczoraj mnie do kina Mamo, on mi dzisiaj kupił tuzin róż Mamo, on ma tutaj być za pół godziny Mamo, on beze mnie żyć nie może już Córko, sądząc po nazwisku żaden z niego książę ani hrabia Córko, on nie skończył w życiu żadnych studiów ani szkół Córko, czy ty wiesz, ile tak naprawdę on zarabia Córko, nie pozwolę, żeby taki życie tobie psuł Mamo, dziś nieważne pochodzenie i tytuły Mamo, nie chcę żeby pieniądz rządził mną Mamo, nawet nie wiesz jaki on jest dla mnie czuły Mamo, zrozum dzisiaj czasy całkiem inne są Córko, chcę pomówić właśnie o dzisiejszych czasach Córko, to co widzę chyba mi się śni Córko, taki w nic nie wierzy, nie uznaje żadnych zasad Córko, on ma jedno w głowie, uwierz mi Mamo, w takim razie powiedz, czemu wyszłaś za mąż za tatusia Czemu nie słuchałaś babci przestróg oraz mądrych rad Mamo, to przeze mnie on się z tobą żenić musiał Mamo, sama widzisz nie zawalił się od tego świat Córko, nie porównuj mnie do siebie, bo to nie to samo Córko, tamte czasy to nie to, co dziś Córko, mam rozumieć, że zostaniesz... mamą Córko... mamo... córko... mamo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggdhshd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
o ta chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×