Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam wiec tak mam skurcze troche silnych troche slabych na przemian ;-) maly w kanaliku , szyjka miekka . jak bole brzucha sie nasila to do szpitala mam jechac a jak nie to w czwartek normalnie na wizyte go ginka ;-) wiec pozostaje mi pociekac w domku ,posprzatac, sexik z mezem aby rozwarcie bylo hihiiii juz 37 tc to juz mozna rodzic no nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze aktualizacja Mamusie i dzieciaczki Nick.........tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc.......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn.......3350/54. . .......Adaś piksip........37.........12.01...........cc.......2650/5 1 ........Emilka Igmik........37..........14.01..........cc.......2675/49 .........Pola Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...38.....23.01.09. ..+ dużo...synek LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........38......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........38......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........37......06.02.09.. ....+11/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......37.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........38.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...37.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...37.....10.02.09 ........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....37....16.02.09.......+9/ NIcolas Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...36.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..36.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....36....18.02.09.........+6/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? kasia130285...24...małopolskie.....36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........34.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......34.......27.02.09.... .....+17/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do ruchow ;-) to te brzucholki ktore czuja malo to sie nie martwic bo ja to od wczoraj wogole nie czuje tylko bopl brzucha no i moze raz sie dzisiaj przekrecil rano . maly mam teakie napady w sobote szalam a wczoraj i dzisiaj cisza ale ktg serduszko malego ok wiec lekarz mowil ze z maly wszystko ok on sie tam rusza tylko juz nie czujemy tak jak wczesniej i ze ma sie dobrze . ale mowie wam jak mi ktg pikalo ja pierwzy raz bylam i wolam siostre ze sie chyba cos popsulo bo ten aparat zaczol caly czas pikac hihihiii a ona mi mowi ze to skurcze sa juz takie hihhihii ale sie usmialam ;-) ale ani razu nie nacilam bo maly sie wogole nei ruszal no wlansie teraz ssie odezwal jak do was plumkam hihi poprostu pozdrawia ciotki forumowiczki hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana moj mężuś ma takie zdolności :) sam zrobił kołyske dla córci jako dumny tatuś. Co do ruchów w nocy to dzisiaj moja mała szalała prawie cała noc a ja macałam brzuszek bo leki odstawiam i taka przewrazliwiona jestem hihi :) to moze czula raczke mamusi i sie wierciala a wczoraj wieczorem ja budzilam bo jakas taka spokojna była balbina jak to masz juz 37 tydz jal termin na 18.02, ja mam na 16.02 i dzisiaj zxaczynam 36 tydz. jak to z tymi tygodniami jest? moja mała wazyla w tamtym tyg 2860g i moja gin pow ze jest duza jak na mnie, nie wiem co to mialo znaczyc?? ile Wasze dzieciatka waza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia,ja tez mam termin jak Balbina na 18.02. i w srode zaczynam 37tc,wiec wychodzi na to,ze ty powinnas dzis zaczac 37. A jak masz w ksiazeczce? Co do wagi,to ci nie pomoge,bo nie wiem,w 32 wazyla 1800g,wizyte mam w czwartek to sie dowiem pewnie ile teraz wazy. Ja jeszcze potrzebuje dwa tygodnie dla siebie i potem moge rodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://babyonline.pl/kalkulatory_artykul,2374.html edycia wejdz na to wybierz ktory to juz tydzien wpisz ostatnia miesiaczke i ci wyjdzie ktory to juz tydzien. umnie tez na 16 zmienil sie termin juz w 30 tc ale nie mianiealam w tabelce a teraz ostatnio tez sie wziol zmniejszyl jeszcze jakos tak gadal inek mi z ostanirj miesiaczki wychodzi dokladnie 36 i 4 dzien wiec a z usg 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia13028 - Pod biustem to jest duoka już nie główka. :) Nóżki(chyba czuję po lewej stronie po środku brzucha i dość mocno nimi dostaję ale mogą to być też rączki chociaż po sile uderzeń raczej nóżki. Ja też myślałam tak jak ty że to główka pod biustem ale okazało się że to pupka. Mocniej czuję ruchy od kiedy mała fiknęła :) Kasia wysyłałam ci hasło na maila i wszystkie trzy maile do mnie wrociły. żeby nie było że cię olałam... :) Balbinka tobie się spieszy widzę :) Ja już nie wiem w którym jestem tygodniu ale skonczyłam 37 i to się mówi wtedy że w 37 według lekarzy i dopiero jak 38 trwający niby teraz się skończy to wtedy że w 38... od początku ciąży nie mogę się doliczyć i już tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna dziewczyny, moje dziecko sie tak strasznie wieci, ze nie moge sie skupic na nauce... Po prostu mi nie daje sie uczyc skubaniec... Ja jeszcze mam miesiac przynajmniej (z terminu) wiec moze dzidek jeszcze nie \"spowolnial\" :) A poza tym jest raczej maly, to pewnie jeszcze miejsca sporo ma... Szklana normalnie wypas macie dla Frani (mozna juz ja nazywac tak, czy dopiero po urodzeniu??) Po prostu cudnie... Powiem szczerze, ze procz tych wszytkich slicznosci dla malutkiej podoba mi sie nieziemsko wasza podloga... Ja marze o ciemnych panelach, ale niestety moj maz ma zupelnie inny poglad na ten temat i tym sposobem mamy wciaz stara wykladzine :( Strasznie chcialam zrobic ciemna podloge przed narodzinami dzidziusia, ale niestety. Musze widocznie jeszcze nad mezem kilka miechow popracowac :P Edycia - wasze lozeczko tez jest sliczne, no i jedyne na swiecie. rzeczywiscie maluszek Twoj jest juz duzy, na zdjeciu wcale nie widac, ze masz duzy brzuszek. Ja mam wielki, a dzidzia malutka... Heh... Balbinko - seksik jak najbardziej, ale ja mysle ze jeszcze z tydzien wytrzymacie w trojke ;) A nawiazujac do tematu, to przed porodem trzeba sie jakos ograniczac??? Chodzi mi o czas, kiedy jeszcze dobrze by bylo, zeby dzidzia posiedziala w srodku... Ja jakos sie nie zastanawialam do tej pory. Mam nadzieje, ze jak lekarz nie zabroni, to mozna do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tyg to takjuz jest na babyonline mam 36 tydz :) nie wiem juz co o tymmyslec ale wazne ze malutka juz nie jest taka malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała już urodzić, nawet w weekend wszystkie 3xS testowałam, jutro jadę na badania to się przekonam czy są skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nad seksem zastanawialam,bo tak:chce dociagnac do 38 tc,a boje sie,ze wywolamy mala wczesniej przez te gimnastyke;)Wiec sie troche obawiam i stresuje,z drugiej strony mozna by bylo tak na zapas...bo potem to celibat kilka tygodni:)I nie wiem,my na razie nie tak czesto jak w drugim trymestrze,ale jednak od czasu do czasu sie poprzytulamy ostroznie. A moje dziecie ma wlasnie czkawke.Nie moge dzis narzekac na jej ruchliwosc,ale w nocy ja obudzilam,choc potem mi jej troche zal bylo,jak sie tak zaczela wiercic;) Niedobra mama,spac nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sexu to chyba w ostatnich tygodniach lepiej nie uprawiac bo srodkowisko w pochwie sie oczyszcza i ma 1 stopien czystosci dlatego odraza sie wspolzycie ale kazdy robi jak chce .Jesli szyjka macicy jest otwarta to sex moze przyspieszyc akcje porodowa . Moja ginekolog nic nie mowila o sexie ale my sie nie kochamy z mezem odkad mam skurcze i skraca mi sie szyjka teraz niby juz lekarka jej nie mierzy mowi ze jest zakmnieta i raczej 2 tyg bede jeszcze w ciazy ale z sexem wole zaczekac do 38 tyg zawsze lepiej gdy dzidzius duzej w brzuszku posiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana dostalam haselko) i to od kilku dziewczyn naraz ale zapomnialam podziekowac;)wiec robie to teraz.Wlasnie mi tez sie wydaje ze czuje teraz ruchy duzo mocniej. Dziś mialam taką ciezka noc ze masakra,bylo mi tak gorąco,strasznie sie pocilam i ten bol pleców az do posladków promieniowal a malenstwo non stop w ruchu;)alez sie nameczylam zeby zasnąć a dziś chyba przez to glowa mnie boli...ale przed chwilą przyszlo mi lozeczko co bardzo poprawilo mi humorek;)pa pa dupaczki kochane i te rozpakowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana prześliczny pokoik calineczki :) Taki stonowany, te kolorki aż przyjemnie pewnie tam wchodzić :) Jeśli chodzi o sex to Nam lekarz pozwolił dopiero w 38 tyg. i to dowoli. Na razie się powstrzymujemy ale mnie aż skręca, tak mi się chce hihi. Jeszcze trochę ponad 3 tyg. musimy wytrzymać. Up moja mała też ostatnio jest dość ruchliwa, jak jadę autobusem, albo tramwajem to non stop się wierci. Najbardziej ją czuję jak siedzę. Wtedy wpycha mi nogalki mocno. Mamy chyba podobny termin, Jak często czujecie czkawkę maluchów. Ja czuję 3 razy dziennie, czasami 2. Rano, popołudniu i wieczorem. Zastanawiam się czy to nie za często. Jutro idę do ginka to się zapytam jak nie zapomnę. Balbinka oj niecierpliwa jesteś :) Ja też bym chciała mieć swoją małą przy sobie, ale niech poczeka jeszcze te 3 tygodnie. Jeszcze mam kilka spraw do załatwienia no i jeszcze jej nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez czuje czkawke 2 - 3 razy dziennie. Wczoraj strasznie dlugo, ale czasem dosloweni minutke. To chyba normalne, wrecz zdrowe, bo dzidzius cwiczy sobie przepone itd. Mamy podobne terminy - fakt :) ja tez czuje bardzo mocne ruchy w tramwaju itp. Ostatnio tak sie maly wpychal nisko, ze nie moglam wysiedziec. Nie bylo to przyjemne. Wiercilam sie jak szalona, bo do tego bolaly mnie plecy... Uffff. Jutro znowu mnie czeka przejazdzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wrócił ❤️, więc już moze się wszystko zacząć :p Na maila wysłałam Wam kilka zdjęć! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczka - śliczny pokoik :) Masz zasłonki i dodatki z tego samego materiału co ja mam pościel i kołyseczki podobne mamy :) Wszystko już gotowe i czeka :) A mi się nie chce jakoś przytulać ostanio czuję się ciężka i opuchnięta i nie mam siły. Ale może to przejściowe... :) Up-83 - dzięki :) Ale powiem ci że taka ciemna podłoga jest trudna w utrzymaniu porządku. Wszystko na niej widać, więc może ci się trochę obrzydzi... :) Z imieniem to raczej zdecydowane chyba że to co zobaczymy wszystko zmieni :) hehe nie wiem czego się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z tygodni na beby online mam 37 tc juz edycia a kiedy mielas ostatnmia miesiaczke ?? jezu jak mnie katar meczy nos zapchany oddycham przez usta czego bardzo ,bardzo nie lubie ;-( w nocy pewie bede przez to chrapac i miec trudnosc z zasnieciem jhihihhihii moj tez ma czkawke my to odczuwamy jako czkawke a maly prawdopodobnie cwiczy oddychanie . moj maz juz wystraszony bo dzisiejszym KTG hihihi mowi zebym tylko w nocy nie zaczela rodzic . narazie brzuszek przestal bolec ale za to boli pupcia ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDYCIA A JA 11 MAJA juz nic z tego nie rozumiem ;-) jak wpisuje na tygodnie na bby online to wychodzi mi 37 tc to jak tobie 36 ???? pozatym moj tez mowil ze na 16 bo tamten lekarz walnol sie o 2 dni a z usg wyszlo mi 8 luty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babolki :) dokonaliśmy dziś ostatnich zakupów - fotelik i kocyk. Brzuszek mi sie spina :( to chyba po jeździe samochodem, bo dużo nie chodziłam, tyle co po domku. Ide po no-spe. Rzoamwiałamz ginkiem - w czw wyznaczymy termin c.c. - gdzies tak za tydzien bedziemy sie ciąć :D:D:D czyli rodzić inaczej :P tak czy siak mała wkrótce bedzie znami - mam dreszczejak tym myśle :) byleby tylko siedziała tak grzecznei jak przez ostatnie dni, a w szczególności jutro niech jej żadna głupota do głowy nie przyjdzie ;) Fotki pokoiku pstryknęłam, ale te z lampą to strasznie przekłamania kolorów wyszły :(, a bez lampy jakieś rozmazane i złółte :P - musze sie męża poradzić, jak mi jutro lepsze nie wyjda to prześlę te :) tylko mi mąż musi dac kabel łaczący kompa z aparatem bo ja to nawet nie wiem gdzie jest. Ale ze mnie fotografff. ... Mąż mi tu mówi ze jutro zabiera aparat bo chce sobie w sądzie zdjecia akt zrobic - a takim razie wyśle to co mam, a jak on zrobi lepsze to wtedy wysle lepsze :) po prostu załaczę opis i wyobrazicie sobie kolorki hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do seksu to my mamy zaleconą wstrzemięźliwość :) mi i tak teraz seks nie jest w głowie, bo sie brzuszek spina i za bardzo bym sie bała, zreszta mąż tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko moze rozbnieżnośc terminów wynika z tego że macie różną dlugość cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mze a z tymi lekarzami,tygodniami to nigdy nie wiadomo nasze dzieciaczki i tak wiedza kiedy maja juz wyjsc do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska super wygladasz i pokoik sliczny - różowiutki jak nasz :) masz podobnąkołyskę jak Szklana - jakie one piękne... dlaczego ja takiej nie mam buuuuuuuu maż mi mówi ze brzydkie foty zrobiłam :( ze on lepsze zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, Mia dzieki za komplemenciki o pokoiku, a w zasadzie cześci naszego pokoju:p bo na razie chcemy żeby Klusia była z nami, a potem przeniesiemy jej różowości do jej pokoju:D Mi też miło usłyszeć że nie wygladam tak jak sie czuje... --->jak wielorybiątko=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska nie wygladasz nawet jak kluska a co dopiero wielorybiatko! :) ja też czuję się jak zwierz z rodziny płetwali:) koleżanki nie mogą się natomiast nadziwić gdzie te 18 kg ukrylam:) takie miłe są... Dobranoc z łózeczka zasypiam z marzeniem na lepsze zdrowie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dziewczynki jak sie macie? mi teraz czasu brakuje hihi moj aniolek dzis zjadl 2 flachy mojego mleka i spal cala noc!!!! kochany misiu :) a taki z niego glodomor!!! potrafi wciagnac 80 ml mleka! w czwartek idziemy do kontroli bo ma jeszcze lekka zoltaczke to zobaczymy ile przybral ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×