Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

eeee chyba nie. a wody sa zielone bo jak sama napisalas ciaza byla przenoszona wiec pewnie bylo juz zatrucie ciazowe no i wtedy czesto sa zielone wody. a nawet gdyby zrobil kupke to co? przeciez to nasza dzidzia i pewnie chce mamusie naznaczyc zanim wyjdzie. ha, ha hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Hej , brzuchatki. Ja już mam poród za sobą rodziłam w październiku w Warszawie w szpitalu Bródnowskim , jeżeli któraś z Was zamierza tam rodzić odpowiem na wasze pytania związane z tym szpitalem , porodem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kiepsko spalam,glowa mnie bolala wieczorem,skurcze mnie budzily,eh.. Przyszla mamo-ty jestes tez z Baden-Württemberg,wiec moze zadziala u ciebie tak jak u mnie,czyli przed porodem dostajesz taki formularz od kliniki we Freiburgu i tam sie pytaja czy chcesz oddac te krew na transplantacje,ewentualnie do badan naukowych.My sie zdecydowalismy tylko na transplantacje,jak bedzie za malo na przyklad,to maja zniszczyc. Z tym lozyskiem tez slyszalam,ale jakos mnie pomysl zabierania ze soba do domu odrzuca. Zaraz musze jechac,mam cicha nadzieje,ze to jeszcze nie dzis.Wolalabym,zeby mala sama zdecydowala,kiedy chce sie urodzic,no chyba,ze to by bylo dla niej niebezpieczne. Milego dnia wszystkim dwupaczkom i mamusiom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonik o zielonych wodach mowa jest tylko wtedy gdy dziecko jest przenoszone czyli jakis tydzien dwa po terminie moze ale nie musi zrobic kupke.wczesniej napewno nie zrobi wiec sie nie martw takim czyms pimboli to zycze powodzenia ja tez jestem z bw wypelnialam papiery do szpitala ale nie pytali mi sie o ta krew moze po porodzie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się tylko witam🖐️ ( jeszcze w dwupaku:P )i znikam bo mam sporo spraw na miescie do załatwienia, jak wrócę to się odezwę, papatki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamama mi lekarka powiedziała że jak będę mieć skurcze regularne co 6 min to mam przyjechać na porodówke z tego co pamiętam to te skurcze właśnie takie twardnieniabrzucha+ból ale właśnie ten ból sprawi że nie będziesz mieć wątpliwości że to właśnie już i dodam że z każdym kolejnym skurczem jest on silniejszy i gdy skurcze są już co 3 min to szkoda gadać nie chce nikogo straszyć Mi 1 poród rozpoczął sie ododpłynięcia wód więc pojechałam od razu do szpitala A odnośnie tej kupki to faktycznie gdy dziecko jest niedotlenione to może zrobić kupke w brzuchu i wtedy wody są zielone naogół zdarza sie to własnie gdy łożysko jest już stare i niedostarcza odpowiedniej ilości tlenu dziecku ale mi sie to zdarzyło w trakcie porodu gdyż mały miał trudnosci w wyjściu na świat i zrobił mi kupke w brzuchu musieli mnie póżniej\" czyścić a on był niedotleniony,dostał tylko 6pkt ale teraz jest wszystko ok\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo a moj lekarz mi powiedzial ze moj synek wazy 3 kg 3100 mimo tego ze z usg wyszlo 2700 poniewaz dzidzius juz byl duzy i nie dal sie dokladnie zmierzyc a n tej podstawie jest obliczana jego waga ;-) wiec sama nie wiem co teraz o tym myslec co lekarz to inaczej gada a moze faktecznie jest malutki tak jak u wazki ze mowil ok a okazalo sie ze jest malutka corcia i co teraz ma robic ;-( zmartwilam sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia dzieki za opis tych skurczy napewno sie przyda:) balbina ja wlasnie slyszalam ze w wiekszosci przypadkow waga jest mniejsza niz na usg rzadko zdaza sie ze jest wieksza ale tez sa takie przypadki tak jak mowisz dzidzius jest wiekszy i waga jest przyblizona ale z opowiadan moich kolezananek i poloznej wiecej jest przypadkow ze waga jest mniejsza niz na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rosolka ;-) a ja znow w szpitalu niestety jeszcze nie rodze . Wyklulo sie jakies malenstwo od wczoraj pozdrawiam buziaki -rosolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Stokrotki : wlasnie jade na sale ;-) nastroje ok. pozdrowka dla WAS ;-) TROCHE DZIEWCZYNY NAWIEDZAM ESKAMI BO NAM GDZIES TAK FORUM PRZYGASLO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rosolka : Znow cisnienie dalo znaki. ale ja i mala mamy sie dobrze. Jakies skurcze mialam wczoraj na ktg,ale ustapily. podejrzewam ze odchodzi mi ten oslawiony czop, lecz nie jestem pewna czy to to . pozdrrowienia da Was i dajcie znac jak ktoras urodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze dzis czuwam nad wszystkimi paniami i brzucholkami hihiiiihih MOnis wskakuj do nas bo nam forum wygasa dobrze ze jestes ;-) a ja dzisiaj chyba troche posprzatam tylko nei wiem jak sie za to zabrac hiii niby by sie chcialo polatac z miotla , mopem, scierka ale brzuszko pobolewa hihiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny piszecie o tym czopie.Ja te 9 lat temu w czasie porodu i przed nim nie widziałam żadnego czopu.Rano odeszły mi wody płodowe,było tego tony,lało mi się po nogach,wyglądało jakbym mocno sikała ale żadnej krwi nie było.Może ten czop odszedł mi dzień wcześniej w czasie badania wód płodowych (pamiętajcie,nigdy nie zgadzajcie się na ten zabieg bez znieczulenia,to był horror,sto razy gorszy od porodu) i po tym okropnym badaniu w czasie którego zrobiono mi rozwarcie na siłę leciała mi krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ale badanie wod plodowych w ciazy robi sie u kobiet po 35 roku zycia obowiazkowo mam racje? balbina ja tez sprzatam i brzuch sie spina maly ma czkawke kluje mnie tez na dole cos, chyba jednak bede lutowka heh bo cos sie dzieje ale jeszcze nie to co ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mao wlasnie chyba mamy syndrom wicia gniazdka hihhiih mnie tez boli moze rozwarce dostane hihhi nie no posprzatac tez trzeba hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
chcę sprostować - dziecko moze wydaliś smółkę do wód płodowych i wtedy stają sie one zielone, zatrute, dziecko łykając je zatruwa się, wiec tu czas jest wskazany i stąd cc; zatrucie ciązowe to raczej moze wpłynąć na odklejenie się łożyska, niedostarczanie wystarczającej ilości składników odzywczych i tlenu do dziecka - tu tez moze wydalic smółkę; a samego zatrucia lekarze nie ignorują bo moze dośjć do rzucawki ... przepraszam, ale musiałam to sprostowac. Smółkę dziecko powinno wydalić po porodzie! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale są co najmniej dwa takie zabiegi.Jeden to amniopunkcja drugi amniocenteza - jeśli mi się coś nie pokiełbasiło.To o czym piszesz to jest wkłucie w brzuch igłą i pobranie wód płodowych w trakcie ciąży aby wykluczyć wady rozwojowe dziecka - dobrze piszesz po 35 roku życia można je zrobić. A ja miałam badanie wód płodowych ze względu na podejrzenie przenoszenia dziecka - na fotelu ginekolog.przez pochwę wsuwali mi taką rurkę do macicy,mówię Ci ból był gorszy niż przy usuwaniu zębów,borowaniu,ba.. potem miałam skurcze porodowe i też były dużo mniej bolesne,ale ja nie miałam rozwarcia i chyba mi na siłę robili,bo szukali jakichś innych rozmiarów rurek (cienszych,bo nie mogli się przebić).Po tym badaniu dostałam regularnych skurczy i leciała mi krew a lekarka dumnie wpisała w kartę,że mam 1,5 rozwarcia.Pomyśleć,że to była moja lekarz i tak mnie załatwiła,gdybym wiedziała zapłaciłabym za znieczulenie a tak czasami jak sobie przypomnę o tym bólu to mi się chce płakać.A wystarczyło dać zastrzyk przeciwbólowy.Na moje pytanie do lekarz czy to wszystkich tak potwornie boli powieziała,że nie.A mi się wydaje,że ona kłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Ja rano bylam na badaniach morfologia i mocz w pon wyniki i do gina jak beda dobre to juz nie bede wiecej robic:) pimboli powodzenia 🌼 balbinko dobrze,ze relacjonujesz nam co u dziewczyn ktore sa w szpitalu:) i nie martw sie waga synka napewno jest dobra 🌼 Ja tez troche sprzatam dzis,przekladam rzeczy maluszka dopakowuje torbe do szpitala itp robur wspolczuje tego badania 🌼 mi przy pierwszym dziecku czop odpadl wieczorem taki z krwia 2 dni przed terminem a w nocy dostalam boli i o 6.40 mialam juz synka przy sobie:) teraz tez tak chce szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melduję, ze u mnie wszystko w porządku. W nocy rozbolał mnie cały brzuch i miałam jakieś dziwne slkurcze. Mam wrażenie, ze jednak nie rozpoznam tych porodowych. Podjęliśmy z męzem decyzję odnośnie dodatkowego opłacenia lekarza. Zdecydowaliśmy się na ten komfort. Zobaczymy co Nam powie. Balbinka widzę, ze dzisiaj dyżurujesz. Jakieś pustki się porobiły. Nic dziwnego. Mamusie które już mają dziedziaczki przy sobie są pochłonięte nową rolą. I my też wkrótce się troszkę opuścimy. Mia gratulacje :) Stokrotka trzymamy kciuki na pewno będzie ok. A u Nas dzisiaj pada śnieg i tak jakoś dziwnie smutno i mokro. Idziemy dzisiaj do kina. W końcu to ostatnia szansa na wypad tylko we dwoje nie myśląc o pozostawionym maluszku. Mnie to już się wydaje że w tej ciąży to będę chodziła i chodziła. Chociaż chcę żeby mała posiedziała jeszcze te 2 tygodnie. Ale to już jej wybór. Postaram sie często zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur straszne to co piszesz moge sobie wyobrazic tylko jakie to badanie musialo byc nieprzyjemne i bolesne z twojego opisu.oby zadej mamie sie to nie przytrafilo dobrze ze napisalas zeby wziac znieczulenie jak by zaszla potrzeba robienia tego badania jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane widziałam sie ze stokrotka!! Cesarka sie jej sie opóźniła teraz pewnie jest już po. Dam jej dojść do siebie i odwiedze po południu i dam wam znać . Byłam u niej rano poznała franke :) następne odwiedziny i poznamy nowego człowieka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam was bo nie ogarniam sie z calineczka ale napisze co u mnie może ktoś ciekawy...:) wczoraj miałam mega depresję!!! Ryczalam cały dzień ze sobie nie poradzę ze słaba matka ze mnie bo nie dałam rady sama urodzić i nie mam pokarmu ogólnie masakra. Nie mogłam sie uspokoić no histeria po prostu. Udało mi sie zmienić wczoraj sale na ta rodzinną tylko że akurat M mial wczoraj pepkowe i nie zostawal ze mną :((( nie chciałam go zatrzymywać ale z drugiej strony bałam sie być sama z mała w pokoju- no dramat! Ale finał tej historii był taki że zostałam sama i myślałam że pospie, ustawilam budzik na godziny karmienia i polozylam się. Calineczka cała noc sie budziła a do tej pory nie mogłam jej dobudzic na karmienie!! Byłam totalnym trupem bo ta histeria, poród a potem mieszkałam w pokoju z dziewczyna której córeczka sie darla 3 pełne dni a moja sapala:) no i dałam radę sama w nocy karmilam ja ze strzykawki co 2 godz ale ona plakala. I spróbowałam kolejny raz ja przystawic. Mam pokarm!! Mała uczy sie ssać i idzie jej nieźle!!!:))))) dziś pomimo zmęczenia mogę góry przenosić :) nakarmilam ja ze strzykawki moim pokarmem który odciagnelam! No i w ogóle super! Dziś m już spi ze mną a jutro jeśli uda nam sie utuczyc mała to wyjdziemy do domku! Buziak szczszesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek gratuluję WSZYSTKIM mamusiom 🌼!!!!!!! Też bymjuż chciała mieć mojego chłopczyka przy sobie.... Niestety pomimo, że termin mam na 15 - 19 luty to już 5 mam iść do szpitala:( Wszystko przez tą moją cukrzycę....buuuuuuuuuu ryczeć mi się chce na sama myśl o rozstaniu z moim ukochanym m. i tym oczekiwaniu w szpitalu, a miało być tak pięknie..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Mia gratuluje skarbie:) pewnie stokrotce tez trzeba juz pogratulowac wiec i stokrotce hip hip hurrrra!!!!!! :) co do mnie jestem cala obolala:P posprzatalam dzisiaj wszystko jeszcze tylko prasowanie moich dziewczynek ubranek, ale to juz jutro bo dzisiaj nie dam rady. brzusio boli jak na okres tak od trzech dni ale nic sie nie dzieje:P mam malego dolka przedporodowego ale to zawsze lepiej niz depresja poporodowa. przeszlam depresje po pierwszym porodzie i byla tragedia. nawet prysznica nie chcialam . plakalm i lezalam. za 2 razem wzielam sie za siebie i nie pozwolilam sobie na depresje bo mialam Alessie a ona miala wtedy tylko 2 latka. teraz tez mam nadzieje ze nic takiego mnie nie dopadnie:) co do czopa to ja na niego czekam i czekam. wczesniej nic takiego nie widzialam. malenstwo czuje jakby troche mniej ale jak mnie kopnie w jajnika to az lzy w oczch staja:) mam chyba problamy z siusiu. wydaje mi sie ze zaraz mi rozwali pecherz a ide do lazienki i po wielkiej koncentracji i skupieniu robie ale malo:P czy ktos tak ma?? wydaje mi sie ze moze dlatego bo malenstwo jest juz nisko i tak mi moze cos zaciska? hmmmmm... ide szykowac kolacje:) do wieczorka brzuchole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to laski kochane mamy kolejna Mamusie szczesliwej coreczki esemesik od ADULKI : urodzilam dzisiaj coreczke 2500 i 53 cm przez cesarskie ciecie . Pozdrowienia dla cioc internetowych ;-) 🌼🌼🌼 Mamusie i dzieciaczki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Nick.............tc........datanarodzin.....poród....wag a/wzrost.....imię dziecka Ważka.........35..........08.01.........cc.......1560/41 ........Anastazja julka2384......35..........09.01.........sn........3350/ 54. . .....Adaś piksip..........37..........12.01..........cc.......2650 /51 ........Emilka Igmik..........37...........14.01.........cc........2675 /49 ........Pola Haydi..........37...........22.01.........sn........2800 /51 ........synuś Agagaguś.....38...........23.01.........cc........2950/5 4.. ......Piotruś kasiula29.......39..........24.01.........sn........3660 /53......Erwin Mama3....... .??...........26.01.........cc........2970/53.........córcia SzklanaGłowa..37.........26.01.........cc........2750/51 .........Franka MIa.............39..........29.01........cc.........2990 /56.......Gabrysia Adulka.........38??........30.01........cc.........2500/53..........Corcia 🌼🌼🌼Oczekujące 🌼🌼🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA LUTÓWKA...24....świętokrz....39...01.02.09..+ 10/synek/JAKUBFILIP fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........39......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka salwia..........29....wroclaw.........39.......08.02.09 .......+20/synek malinova.......35....śląskie..........39......09.02.09. .......+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Olka_..........28......kuj-pom........39.....10.02.09 .........+16/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie........36......13.02.09... ..15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....38....16.02.09.......+9/ NIcolas balbiina .....24 ....Częstochowa....38....16.02.09.........+6/Kacper mama 17 luty....33.....lubelskie.....37...17.02.09....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...37.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..38.....18.02.09... .....+10/Nadine katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie...36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........36.......26.02.09... ......+13/synek robur........31..zachodniopom. .36......26.02.09... .....+10/córeczka monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......36.......27.02.09.... .....+17/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na chwilkę, aktualizować tabelkę urodziłam córeczke 2770g 51 cm no niestety dwa porody w jednym 10godz naturalnie i skończyło sie na cc dzisiaj pierwszy dzień w domu stres niesamowity pozdrawiam Mamusie i dzieciaczki Nick.............tc........datanarodzin.....poród....wag a/wzrost.....imię dziecka Ważka.........35..........08.01.........cc.......1560/41 ........Anastazja julka2384......35..........09.01.........sn........3350/ 54. . .....Adaś piksip..........37..........12.01..........cc.......2650 /51 ........Emilka Igmik..........37...........14.01.........cc........2675 /49 ........Pola Haydi..........37...........22.01.........sn........2800 /51 ........synuś Agagaguś.....38...........23.01.........cc........2950/5 4.. ......Piotruś kasiula29.......39..........24.01.........sn........3660 /53......Erwin Mama3....... .??...........26.01.........cc........2970/53.........córcia SzklanaGłowa..37.........26.01.........cc........2750/51 .........Franka edycia86r.....37..........26.01........cc.........2770/51..........córcia MIa.............39..........29.01........cc.........2990 /56.......Gabrysia Adulka.........38??........30.01........cc.........2500/ 53..........Corcia Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA LUTÓWKA...24....świętokrz....39...01.02.09..+ 10/synek/JAKUBFILIP fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........39......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka salwia..........29....wroclaw.........39.......08.02.09 .......+20/synek malinova.......35....śląskie..........39......09.02.09. .......+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Olka_..........28......kuj-pom........39.....10.02.09 .........+16/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie........36......13.02.09... ..15/niespodzian/filip/hania *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....38....16.02.09.......+9/ NIcolas balbiina .....24 ....Częstochowa....38....16.02.09.........+6/Kacper mama 17 luty....33.....lubelskie.....37...17.02.09....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...37.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..38.....18.02.09... .....+10/Nadine katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie...36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........36.......26.02.09... ......+13/synek robur........31..zachodniopom. .36......26.02.09... .....+10/córeczka monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......36.......27.02.09.... .....+17/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Ale za nas lutówki:)??? Jeszcze 1 dzień stycznia a tu 12 mamuś - super!!! Nedługo wszystkie będziemy takie szczęśliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje kolejnym Mamusiom!;)🌻 Dziśmiałam cały dzień zajęty, że nie miałam kiedy zajrzec i cały czas myślałam co tam u Was. W nocy miałam skurcze tak z 15 minut i przeszły i potem się nie powtórzyły, więc nawet nie budziłam M., w ciągu dnia też tak od 11 do 12 ale potem znów luzik, teraz też lekkie czuję;) Kluseczka widać jeszcze ne do końca jest zdecydowana na \"WIELKIE WYJSCIE\":p Rosołek trzymam kciuki! Stokrotka GRATULACJE🌻 Balbinka 🌻 za czuwanie;) Monis30 myslę, że jak przyjdzie co do czego to rozpoznamy te skurcze! nie ma się co martwić;) Szklana Głowo Gratuluje🌻 napewno i z karmirniem i ze wszystkim sobie świetnie bedziesz radziła! a stres musiał zejść teraz już możesz isć do przodu ze swoją rodzinka z usmiechem na twarzy:D Nadia podejdz do tego inaczej,jak już bedziesz w szpitalu to na spokojnie sie ze wszystkim zapoznasz, bedziesz pod stala opieka a to daje duzy komfort psychiczny;) Ja sie ciesze ze była w szpitalu wczesniej bo teraz jestem spokojniejsza, bedzie dobrze;) Marteczka z siusianiem u mnie podobnie chce się niby jak na caly \"wodospad\";) a wylatuję kropelka:D Adulka GRATULACJE 🌻 Edycia GRATULACJE 🌻 Dasz radę, trzymamy kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja tylko na chwilkę, bo cały dzień na nogach, sprzątanie, zakupiki, wizyta u gin, ktg. Rozwarcie z palca zwiększyło się na luźny palec :) więc jeszcze z 10 tygodni i mogę rodzić :P A tak poważnie to od poniedziałku codziennie na wizytę i ktg i jak nic się nie ruszy to pod koniec tygodnia wywoływanie. WIELKIE GRATULACJE dla mamusiek 🌻 🌻 kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska ,Iwonka ajak u Was z nerwami hm?bo przecież Wasza godzina 0 już tuż tuż jak Wam mijają noce wysypiacie sie? Pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich nowych mamuś Ważka.........35..........08.01.........cc.......1560/41 ........Anastazja julka2384......35..........09.01.........sn........3350/ 54. . .....Adaś piksip..........37..........12.01..........cc.......2650 /51 ........Emilka Igmik..........37...........14.01.........cc........2675 /49 ........Pola Haydi..........37...........22.01.........sn........2800 /51 ........synuś Agagaguś.....38...........23.01.........cc........2950/5 4.. ......Piotruś kasiula29.......39..........24.01.........sn........3660 /53......Erwin Mama3....... .??...........26.01.........cc........2970/53.........córcia SzklanaGłowa..37.........26.01.........cc........2750/51 .........Franka edycia86r.....37..........26.01........cc.........2770/5 1..........córcia MIa.............39..........29.01........cc.........2990 /56.......Gabrysia Adulka.........38??........30.01........cc.........2500/ 53..........Corcia Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA LUTÓWKA...24....świętokrz....39...01.02.09..+ 10/synek/JAKUBFILIP fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........39......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka salwia..........29....wroclaw.........39.......08.02.09 .......+20/synek malinova.......35....śląskie..........39......09.02.09. .......+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek basia4379......30......śląskie.........39..........09.02.0......+14/synuś Olka_..........28......kuj-pom........39.....10.02.09 .........+16/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie........36......13.02.09... ..15/niespodzian/filip/hania *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....38....16.02.09.......+9/ NIcolas balbiina .....24 ....Częstochowa....38....16.02.09.........+6/Kacper mama 17 luty....33.....lubelskie.....37...17.02.09....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...37.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..38.....18.02.09... .....+10/Nadine katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie...36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........36.......26.02.09... ......+13/synek robur........31..zachodniopom. .36......26.02.09... .....+10/córeczka monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......36.......27.02.09.... .....+17/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×