Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

Gość Jaguar X-type
podobno fontanny lecą po pobudzeniu punktu G - macie takowy? Bo tez połowa niby nie moze znaleźć ;) dfdf - taki z wytryskiem jest jakoś inaczej? w innym miejscu, czy jak? (nie napisałaś czy spokojnie czy nie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
mysle ze by sie zgodzil, ale narazie ciesze sie nim i mam ardzo udane zycie sexualne wiec nie ciagnie mnie jeszcze do powtorki tak bardzo :) narazie na rocznice zafunduje mojemu 2 laske do kompletu :D wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam na jeźdźca, albo czasem idę na róg łóżka a mój facet klęczy na poduszce na ziemi :) poduszka pod pupcie, jedna noga oparta o fotel jedna o meble i w takiej też osiągam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
załatwi drugą laskę? :D cud kobieta :classic_cool: teraz to ja odzyskuje wiarę :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie takie wyzwolone dziewczyny sa:)....ja jak jakies wspomnialem o drugiej lasce to one sie naburmuszaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
druga cud kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
ja dioklandie nie wiem bo ja juz czy=uje to jak mi spywa miedzy posladkami :D tak duyzo duzo tego :D a moj mi powiedzial ze jak mnie ruchal to jak sie wycofywal zeby pchnac to poczul jak tak tryskam i to z szyjki macicy idzie tak duzo tego :D no ale zeby do tego doszlo to muszi mnie walic bbardzo mocno do konca jaknajglebiiej i dojsc ze mna i oczywiscie we mnie, gumka nie wchodzi w gre bleeeeeeeeeee co do punktu gie to jest ale kazda ma go w innym miejscu i trzeba go zalezc, w ksaizkach isze niby ze na predniej scianie na dlugosci , a aj amam na tylnej scianie, penwie dlaetego analne org mam najsilniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale moze on mysli ze ty go tak testujesz....a jak by powiedzial ze chce to bys wtedy sie obrazila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle razy go namawiałam :) mówiłam, że zamówię mu nawet panią na urodziny, żeby zobaczył jak jest z inną a on nie.. Nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
ja mu powiedzialm ze jak sie ze mna ochajta to dostanie 2 laske w pezencie raz :D noi i sie ochajtal :D wie coz obiecalam musze slowa dotrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
nie wiem, ja ogolnie slyszlam ze takie pulchniejsze laski sa bardziej otwarte i lepsze w lozku od wieszakow ktore wymagaja a nic nie robia ... ale to tylko opinia znajomych moich i mojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
(czego to facet nie zrobi dla seksu, nawet sie ożeni :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
zobacze mam jedna kolezanke na oku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
z tymi pulchniejszymi to chyba prawda, jak tak obserwuję :D no i dobrze, jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
hehe bardzo smieszne :p nie no ale ogolnie ja mam bardzo fajne zycie seuxalnie, bardzo dobrze sie dobralismy obydwoje sexoholicy wiec non stop jestesmy zamknieci w pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
Klaudynka, a to Ty będziesz wybierać, czy on? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od temperamentu, ale większość pulchnych ma tyle w sobie niespożytej energii, że czasem aż nie wierzę własnym oczom jak tryskają energią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
i potem Was boli :D i chodzicie szeroko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
hmm posrednie sa noramlane i pluchen tez ale chude laski z tego sco slyzszalm to leza i czekaja az sie dobrze im zrobi bo im sie nalezy a same ani loda ,ania analu, taka kloda w lozku ffffuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
ja nie chodze szeroko, poatym jak sie cwiczy miesnie to nic nie boli i mozna sie tak scicsnac ze faceta mozna w 2 min samymi miesniami doprowadzic do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja anala nie mogę nawet jakbym chciała..spróbowaliśmy tylko raz i wspomnienia średnie bo problemy z jelitami mam..Jak już wszystko będzie w normie to myślę, że polubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdr
a jakie problemy> bo ja ty juz na kafe czytakam ze a bo z gownem na kutasie sokczyl albo pierdnela jak wyciagal... jezuu wiedzial gdzie sie pcha :D a pozatym jak para jest razem dlugo to radzej nie napawa ich to odraza, ludzka rzecz... jak mozesz srac a twoj parnet myc zeby w tym samym czasie to i pierdnieczie czy kawelek gowna go nieprzerazi, od tego jest woda i mydlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×