Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

Nie Suka nieprzejmuj się mam nadzieję że przezemnie nie popadniesz w depreche , w rewanżu że tak napisałem mogę skrytykoać mój pępek , o k.....a mojego nie widzę idę do lustra poszukać ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie przesadzaj , fotki bardzo fajne , naprawdę nie jedna babeczka chciałąby tak wyglądać , a co porabiasz tak w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten manolo
to kolejny napalony stoolej i to w dodatku bez poczucia taktu , kretino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NleSuka na fotkach wyglądasz naprawde świetnie...a tak a propo o jakim starzeniu wy tu pieprzycie??bo ja tam nic nie widziałam.kobieta jest jak wino im starsza tym lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suka daj już spokój z tym pępkiem , tak tylko napisałem , jeszcze raz sorki wielkie , wyglądasz super , super jeszcze raz super ah gdybym Ciebie tak znał albo miał kołó siebie to ........ buziaczki dl Ciebie pa i do usłyszenia ( mam nadzieje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczopak
niesluchaj tych wszystkich kretynow pepek masz sliczny wogole cala jestes sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieSuka ja już spadam wspaniałego i ciepłego weekendu dla Ciebie , i odezwij się w poniedziałek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczopak
co temacik upada malo piszecie co jest z wami gdzie sa te laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja..
Niesuka pokazała zdjęcia i wszyscy uciekli :P żartuje oczywiscie ;) mam nadzieje, że sie na mnie nie obrazi :D i wklei więcej fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczopak
tez mam taka nadzieje bo niezla z niej laseczka jest. tak samo liczymy na Twoje fotki nietknietadziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
nie wiem co tu się działo, ale widzę ze mamy o jedna koleżankę mniej 😠 A ostrzegałem.. NieSuka, wróć... 🌼 pewnie że laseczka jak się patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obrażona za to ze nie pokazałam cyców,zostałam ugodzona w sam pępek :O Bawcie sie na innych fotach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
jest! ❤️ hmm.. zaraz zobaczę o co kaman z tym pepkiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
no co, no.... do zaopiekowania się, podobnie jak i całym brzuszkiem :P o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguar X-type---->Ty zacząłeś z tym pępkiem Hehehe rano sie wkurwiłam,bo wybuchowa jestem,teraz mnie to bawi. Obiecuje nie gorszyć swym starym ciałem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi:classic_cool: Najpierw jestem seksi,a pare godzin później be:O W końcu nie rozumiem facetów...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
ja napisałem że ciekawy pepek ;) (sprawdziłem, bo juz sam zwatpiłem) to chyba nic złego ;) 🌼 no wiem, wiem, że brunetki są porywcze 🌼 tylko proszę niczego tu nie obiecywać... obiecanki cacanki :P ... jakim "starym"? żarty jakies..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki pępuszek, cudowny brzuszek i całe ciałko są prześliczne i przeseksowne. :D Nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
Mogę tylko dopisać, że fajnie by było, jakby był teraz tutaj na wyciagnięcie reki.. ów pepek, znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jak kobieta odchodzi to dopiero sie ją docenia:classic_cool: Domasson👄 Ide bo dziś jestem bardzo gorąca mam 39st gorączki:O Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguar X-type
oż kurde, to do łózka marsz, prędko, kuruj się (żebyś mogła znowu szybko nim świecić :P) papa... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swenson
Jaguar X-type nie przy jedzeniu na litość temat jest o fotkach cycków i tyłków a nie grzybów ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny ony
nie ma czym sie chwalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×