Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DUPHASTON - PYTANIE

DUPHASTON - PYTANIE

Polecane posty

Gość DUPHASTON - PYTANIE

Cześć dziewczynki, mam mały problem i ma nadzieję, że mi pomożecie, gdyż ginekolog mój na urlopie nie odbiera tel... ale może przejde do rzeczy: Od tego cyklu zaczełam brać DUPHASTON na niedomogę porgesteronową, nie ukrywam, że staramy się z mężem o dziecko i ten lek miał nam w tym pomóc. W tym cyklu miałam go brać od 19-26 dc włacznie,a w nastepnych juz od 16-25 dc. Czytałam gdzieś (nie w ulotce, bo tam nie ma na ten temat informacji) że po odstawieniu DUPHASTONU powinnam dostać miesiączkę miedzy 2 a 5 dniem po odstawieniu, dziś mija 6 dzień ,a okresu ani śladu, tylko od 4 dni wrażenie, że zaraz nadziejdzie... Czy któraś z Was miała może podobny przypadek? Czy jest jakaś nadzieja, że jestem w ciąży? nie chcę się zbytnio nakręcać, żeby się nie rozczarować... Bardzo liczę na Waszą pomoc i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedac na Twoim miejscu zrobiłabym test ciazowy,ale to zaraz,a jak sie okaze ze jestes w ciazy bierz progesteron.Ja duphaston brałam 2x1 od 3tc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do 32tc-tz. odstawiłam go dokładnie tydzien temu. Miałam sytuacje,ze w 13tc gin. stwierdziła,ze odstawimy duphaston i po tygodniu dostałam plamienia brunatnego,włączyła mi ponownie duphaston i brałam go jak pisałam wyzej do 32tc. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×