Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

w jaki sposób obchodziliście dzień dziecka?

Polecane posty

Troche mi się nudzi wiec postanowilam zalozyć temat o tym jak spedziliście dzisiejszy dzien? My byliśmy w parku. Byl jakis festyn i baaaardzo duzo dzieci. Mania chodzila po trawie i oglądala dzieci a to ostatnio jej ulubione zajęcia. a Poźniej wozilam ją na rowerku po alejkach... a teraz po dniu pelnym wrażeń śpi :D a jak wam upłynela ta niedziela? Moze mieliscie jakieś fajne orginalne pomysły na spedzenie wolnego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia mamusia
Ty spędziłaś go super :) Tak właśnie powinno być... są organizowane z tego względu różne koncerty, festyny, zabawy itd... Najlepiej korzystać z tego o to jest super dzień dziecka dla malucha... My oprcz takiego mini festynu bylismy w kinie na bajce... dzis byl tych bajek niezły wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia mamusia
a byliśmy na "Horton słyszy Ktosia!" POLECAM - super bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy w zoo, super wyprawa, ale byliśmy wczoraj bo dzisiaj niestety musiałam iść do szkoły, ale nawet lepiej, że tak się stało bo uniknęliśmy tłumów i było troszkę chłodniej niż dzisiaj, ogólnie wszyscy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
na festynie,w markecie,i na castingu zdjeciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na festynie zorganizowanym przez naszego księdza proboszcza :) Ksiądz się postarał, był koncert, klauni, malowanie twarzy, konkursy sportowe, rysunkowe, poczęstunek i grill :) Fajnie było, bo to taka kameralna impreza w gruncie rzeczy :) W porównaniu z innymi festynami. Chyba wszystkim się spodobała :) A księdza proboszcza to mamy absolutnie fenomenalnego - rzadkość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My poszlismy z jeszcze jedna rodzinka do duzego aquaparku, maly strasznie sie balwody ale pod koniec pokonal strach i udalo nam sie zamoczyc do ud, nawet pluskal lapkami :) a w domu znowu kapiel ale z rybkami, fajnie. Bym niecodziennie grzeczny, bylo naprawde super, szybko zasnal zadowolony...ach jeszcze tanczylismy do jego ulubionej piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze widze ze festyny królują... ten nasz zupelnie mi sie nie podobal. Były co prawda jakies zajecia dla dzieci typu malowanie twarzy itd ale bylo tego za malo jak na taka ilosc dzieciaczków. glówną atrakcja dla dzieci byl woz strażacki. Mozna bylo wejsc do srodka i sobie zatrąbić :-o a glówną atrakcją festynu bylo piwo... ludzie siedzieli pili i palili papierochy... Moze nie mam racji ale jak dla mnie to bylo swieto dzieci a nie świeto piwa i moglo sie obyć bez alkoholu... bylą tez orkiestra ale... to co grali bylo straszne... nie wiem jaki to rodzaj muzyki ale napewno nie przeznaczony dla najmlodszych...Duzo lepiej by wyszlo jakby z magnetofonu lecialy jakies dziecięce przeboje... No ale przynajmniej park śliczny, pachnace bzy i cien drzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuuuuuupppup
super...dostalam 300zl od ojca (podane przez brata ktory przyjechal na weekend) a jesli chodzi o matke to jej nie widizlam od piatku pojechala do jakiegos spa..nawet nie zadzwonili do mnie wiec spedzilam dzien dziecka przy komputerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moją córe zabrała najukochańsza Ciocia na dzień pełen wrażeń :) Jutro ją odbieram.Przez telefon dziecko mi mówiło że dzień cudowny też festyny itd ...konkurs wygrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompetentna osoba
Ja siedziałam cały dzień z książką z biologii w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jaki juz tak calkiem narzekam to powiem jeszcze ze w "5,10,15" pani wreczyla mojej corce ( naqet nie pytając mnie o zdanie) lizaka!!! i balona na patyku!!! którego to balona moje dziecko ine omieszkalo sobie wlozyc patykiem do buzi... poxniej sie z nią meczylam bo nie chcialą oddac balona tylko plakala a balam sie ze sobie oczy powybija albo Bóg jeden wie co jeszcze tym patykiem zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani toż to wydarzenie dla dziecka i dla Ciebie :) Fajowo że tak dzieciaki sie cieszą aż na sercu ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×