Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pszot

jak nosić legginsy/getry, czy jak sie to nazywa?

Polecane posty

Gość pszot

z tuniką, ze spódniczką, spodniami? a jak tylko tunika, to musi ona zakrywać całą pupę, czy może być taka krótsza - do pół uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie lepiej wygląda jeśli zakrywa inaczej kojarzy mi sie z rajtkami bez spódnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszot
no wlasnie mi sie tez tak kojarzy, ale widzialam kilka osob ubranyc hwlasnie bez zakrycia i wygladalo to calkiem fajnie. ja sie bym chyba nie odwazyla - a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat widziałam kilka negatywnych przykładów:P jednak przy fajnym złożeniu ciuchów może to fajnie wyglądać. na przykład w stylizacji na lata 80. musiałbym zobaczyć żeby ocenić. ja osobiście nie trawie legginsów i nigdy ich nie założę. jednak na kilku osobach bardzo mi sie podobały choć powiem szczerze z krótka bluzeczką jeszcze fajnie ubranej dziewczyny nie widziałam:P większość wyglądała komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do leginsów najlepiej, aby tunika zasłaniała pupę. Do spódniczek też pasuje. Ja osobiście ubieram do letnich sukienek i też fajnie wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do szortów
? Jadę jesienią w góry, w dżinsach nie chcę się męczyć na szlaku bo mam same sztywne i żal mi kasy na nowe, za to kupiłam sobie fajne szorty z rozciągliwego dżinsu. Zastanawiam się czy jeśli będzie chłodniej można je włożyć na legginsy, do tego jakaś bluza, grube skarpety, trapery? W samych legginsach nie wystąpię, nie ten kształt tyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze mozna
ja tak wlasnie nosze, legginsy i jakies fajne szorty! wyglada to super! wygodnie, nie pokazuje sie za duzo i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×