Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paletka

Kiedy pierwsza miesiączka u dziewczynek?

Polecane posty

Gość trebaczka
ja mialam 12 lat....jak dostalam jakies brazowe plamienia:) nie wiedzialam co to.pamietam,ze sobie pomyslalam,ze chyba pupe zle podtarlam. mama przy praniu majtek zauwazyla,ze dostalam miesiaczke i wziela mnie na rozmowe. ta pierwsza miesiaczka to byly tylko plamienia-do czasu do czasu,dopiero po jakis paru-parunastu miesiacac sie rozkrecilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
Ja miałam prawie 15 lat jak dostałam, a moja koleżanka z mojego rocznika dostała w wieku 9 lat, tak więc zdarza się. Teraz się cieszę, że w sumie tak późno, bo to katorga, ale wtedy trochę już chciałam mieć okres, wszystkie moje koleżanki miały tylko ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssssss
ja nie długo będe miała 12 lat i nie mam okresu.....moje kolezanki juz miały wszystkie z klasy a ja nie..... co zrobić zebym dostała miesiączki?????? prosze doradcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssssss
i sie wszyscy ze mnie nasmiewają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klidi
ja dopierow marcu skończe 11 lat więc jestem w 4 klasie i na lekcji było że mniejwięcej pierwszy okres dostaje w podobnym wieku do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 latka
haa.. ja dostałam wczoraj pierwszą miesiączka i za 2 miesiące kończe 14 lat ;p długą na nią czekałam , no bo wszystkie moje koleżanki mówią że już mają tylko ja nie miałam .. na początku się ucieszyłam że to już .. ale teraz to ja już jej niechce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 latka
a mam pytanie czy mogę już używać tampony ob mini te dla nastolatek czy to jeszcze za wcześnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tisdale
Cześć moja córka właśnie dostała okres i ma 9 lat. Byłam w szoku a najgorsze że byłam w pracy a córka z mężem w domu. Oboje najedli się strachu. Poszłam do lekarza i powiedział mi ,że córka rozwija się prawidłowo. Wierzcie mi miałam stracha jak nigdy w życiu. Myśle że trzeba z dziećmi rozmawiać na takie tematy bez obijania w bawełnę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika ****
Hej ja dzisiaj dostałam. Mam 11 lat. Napoczątku myślałam że źle wytarłam pupe i dlatego mam czerwono-brązowe, ale sie zabardzo przestaraszyłam więc zawołałam mameno i powiedziała mi że to miesiączka. Myślałam że coś zjadłam nie zdrowego lub nie świeżego. Szczerze mówiąc ja spotkałam dziewczynke która ma 8 lat, ok. 149,5m i waży 27,8 kg. Nie wiem jak te dzieci to robią że w takim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mskkshcdxyt
Miałam 12,kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 16lat i 7 miesięcy :D kurde w szkole sredniej dostalam :P ale u nas to rodzinne,moja siostra miala majac 15 a mama prawie 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola^^
Aja mam 12 lat i dalej nie mam okresu a w 5 klasie jestem dziewczyny młodsze ode mnie juz mają a ja nie czy sie tym mam martwic sama nie wiem.? Piersi nie chcą się ruszyć z miejsca ( rosnąć) dlatego jestem płaska jak deska mam 150cm i waże 37 kilo. Czy ktoś mi pomoże i podpowie kiedy moge dostać pierwszy okres.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama198804
Ja wiem dziewczyny ze wy byscie chciały jak najszybciej ale uwierzcie mi nie ma sie do czego spieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola^^
koleżanki z mojej klasy są mniejsze i niższe a jum mają a ja chpdze w stanikach zerówkach i w topach i nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam niecałe 12 jak dostałam a moja koleżanka miała niecałe 11 lat. no a teraz 9 lat.no nie wiem. pewnie się zdarza to teraz. albo mała ściemniała nauczycielce czy nauczycielowi od w-fiz żeby mieć wymówke do nie ćwiczenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiluki
Ja dostalam w wieku 10 lat chyba. To bylo 35 lat temu. Prawdopodobnie zaczne tez szybko przekwitac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girllll
ja mam 13 lat dzisiaj są moje urodiny i właśnie dostałam miesiączki jak dostaniecie to nie bujcie sie powiedzieć mamie to jest normalne każda kiedyś dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama seksi
Ja malam od 5 lat! To nie zairt do ja juz ob 4 Lat rodilam sexs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama seksi
Ja malam od 5 lat! To nie zairt do ja juz ob 4 Lat rodilam sexs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 27 lat
Pierwsza miesiaczke dostalam w wieku 9 lat wlasnie. Nie wiedzialam co to jest, nie mialam pojecia ze takie cos istnieje. Od tego czasu moje cialo przestalo sie rozwijac, uroslam tylko kilka centymetrow, teraz mam 150. Cialo mam dziewczece, rece, nogi, tulow krotkie, okraglutkie, jak u wczesnej nastolatki. Zostane nia do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampon
ja nie mam ale moja kumpela ma od przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 11 i 9 m-cy, teraz mam 23, byłam najmłodsza w klasie i pierwsza okres dostałam, inne koleżanki nawet 2 lata później dostawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 13,5. Moja corcia 12,5-jeszcze ma spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne...ja w wieku 10 lat dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (urodzona w 1991 roku) dostałam w wieku 11 lat, moja mama (urodzona w 1963 roku) też, obydwie jesteśmy drobne, więc to zależy od konkretnej dziewczynki, genów a nie dzisiejszych czasów czy tuszy , bo kiedyś się zdarzały dziewczynki co dostawały wcześnie okres i teraz są takie co dostają w wieku 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 15 lat dostałam ale była u mnie w klasie dziewczyna co dostała przed komunią okres i na komunii była w podpasce :/czyli miała ok.9 lat. Mam 31 lat, więc w moich czasach też dziewczynki miały okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 15 lat dostałam ale była u mnie w klasie dziewczyna co dostała przed komunią okres i na komunii była w podpasce :/czyli miała ok.9 lat. Mam 31 lat, więc w moich czasach też dziewczynki miały okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam mając 14 lat przezywałam że tak późno, a później cieszyłam się że nie szybciej :-p moja córka ma 7 lat (20 kg wagi, 115 cm wzrostu) i krwawiła trzy razy w odstępach co 1,5 miesiąca byłam z nią u ginekologa twierdzi że jest ok i że to od układu moczowego - leczymy sie teraz u nefrologa ale wyobrażacie sobie co ja przeżyłam.... moja kuzynka szybko okres dostała i lekarka mówiła że to przez modyfikowaną sztucznie żywność, zwłaszcza kurczaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koleżankę która dostała okres mając 9 lat niepozorna, bardzo drobna, niska....nie żadna "kawał baby" sama mam córkę, 8,5 roku, waży 21 kg, 122 wzrostu nie wyobrażam sobie aby dostała okres.... ja dostałam mając 13 lat i mam nadzieję, że córka również za szybko nie dostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×