Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PLAYBOY

Jak ją odzyskać,czy to koniec?

Polecane posty

Cześć mam na imię Konrad byłem ze swoją dziewczyną 19 miesięcy,nasze pierwsze pół roku było bajką zmieniłem swoje życie dla niej,zrezygnowałem ze swojego hobby piłki i kumplów byle by się z nią spotkać,bardzo nam się układało.potem w miarę czasu powstawały kłótnie,ale z mojej winy jestem bardzo zazdrosny robie akcje o byle co swojej dziewczynie,byłem zazdrosny że ma koleżankę,gdy chodziliśmy na imprezy zachowywałem się jak nie ja byłem ciotą nie bawiłem się tylko chodziłem krok w krok za nią.wiele razy cierpiała z mojego powodu raz na jej studniówce nawyzywałem ją bo się upiła i przytuliła do kolegi,ale to nic nie znaczyło a ja jej zrobiłem akcję jakich wiele.Kiedyś tego nie wytrzymała i zerwała ze mną, ze łzami w oczach ja i ona płakaliśmy ale już po 5 dniach nie wytrzymaliśmy bez siebie i wróciliśmy znowu obiecałem jej że już taki nie będę. Ale dużo się zmieniło teraz zamieszkała sama i poszła do pracy a ja jej jak głupi zrobiłem kłótnię przez smsy o to czy jej ktoś tam czasem nie podrywa,zmyśliłem jaką scenę o syna szefowej który z nią tam gada i jest w naszym wieku. Wczoraj rzuciła mnie znowu i znowu płakała i powiedziała że nie chce już cierpieć,jest dziewczyną charakterną spod znaku skorpiona powiedziała że teraz chce zająć się życiem i sobą i że będzie od teraz twarda i że nie chce na razie żadnego chłopak bo to kłopot,ale umówiliśmy się że jeszcze damy sobie szansę,odpoczniemy od siebie 2 tygodnie i zobaczymy czy zatęsknimy i czy to będzie miało sens. Powiedziała mi również że zna mnie na pamięć i że niczym już jej nie zaskakuje i że nie jestem męski bo jej ustępuje i nie mam swojego zdania,moim zdaniem zbyt bardzo mi zależało a ona to wyczuła,szkoda mi jej bo to śliczna dziewczyna i strasznie mądra. NA koniec przysięgła mi że nigdy w życiu nie kochała kogoś tak mocno jak mnie i że na pewno nie myślała o żadnym innym i że mogę być pewien że nie oszukała mnie podczas naszego związki.Poradźcie co robić i jak ją mogę zaskoczyć w jaki sposób. Dodaje ja mam obecnie 19 lat a ona 18. Powiedział mi że jestem bardzo fajnym chłopakiem i że mogę mieć wiele kobiet,ale problem w tym że ja chce tą jedną,właśnie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×