Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewymiarowa baba.........

Proszę o poradę w sprawie ubioru

Polecane posty

Gość niewymiarowa baba.........

Jak mam się ubierać, żeby optycznie choć trochę wysmuklić i wydłużyć sylwetkę? Na zdjęciach zawsze wychodzę 2 razy szersza od innych :D Jestem niska i mam niewielką nadwagę, przez którą chowam się w workowate ciuchy, co tylko pogarsza sprawę... A chciałabym czasem ubrać coś bardziej kobiecego. Jestem niska, od pasa w dół mam normalną sylwetkę, za to odstający brzuch i duże piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nos tuniki,bluzki o kroju A odciete pod biustem,no i wyeksponuj go.to wszystko odciagnie uwage od brzuszka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa baba.........
Dzięki :) A jakie spodnie do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj nosić dekoldy w kształcie litery \"V\", który wydłuży szyję, eksponuj duzy biust, który odwróci uwagę od tego, czego nie chcesz pokazać( większym dekoldem, łańcuszkiem z wisiorkeim na szyi) Paski, ale pionowe. Koniecze są buty na obcasie, spodnica najodpowiedniejsza to taka przed kolano- nie radzę mini, bo pisałaś, że jestes niska, więc masz krótką kość udową- nie warto tego podkreślać. Możesz spróbowac spódniece z wyższym stanem- optycznie wydłużają sylwetkę- z zastrzeżaniem, że masz talie, ktora mozesz podkreślić paskiem. Zrezygnuj z workowaych ciuchów, wielkich płaszczy, jak mój dywan w pokoju, bo to cie jeszcze bardziej powiększy. Ach i włosy- tylko nie długie, bo nie pasują one osobom o niskim wzroście. do ramion to najbardziej bezpieczna długość. I działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa baba.........
Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo taka dluższy top w kształcie A, z większym dekoldem, do tego fajne jeansy i szpile- na szyję jakas fajna biżuteria, odrobinę błyszczyka, blask w oku, mgiełka ulubionych perfum i €smiech. Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa baba.........
Tzn.? Nogi mam raczej w porządku, odpowiednio proporcjonalne. Tylko duże piersi i ta otyłość zgromadzona głównie na brzuchu, plus dość niski wzrost - wyglądam jak beczułka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa baba.........
O, brzmi nieźle z tymi dżinsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa baba.........
Nie podobają mi się takie :) Myślałam raczej o zwykłych, dopasowanych i leciutko rozszerzających się na dole. Biodrówki też raczej nie dla mnie, bo skracają nogi i wyglądam przekomicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do biustu i dekoltu poczytaj tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3647255 ogólnie powinnaś unikać wszystkiego co powiększy twój biust bo to cię przytłacza. koniecznie dekolt:) unikaj golfów (mimo ze wydłużają sylwetkę) i wszystkiego co jest zabudowane. żeby ukryć brzuszek i wydłużyć nogi możesz nosić tuniki odcinane pod biustem jak wyżej zaproponowano. powinnaś ubierać się mono kolorowo to wysmukli sylwetkę unikać wszelkiego rodzaju podziałów (np. kontrastowej góry w stosunku do dołu). spodnie polecam proste z góry na dół to wydłuża sylwetkę, przy wysokich obcasach powinny być do połowy obcasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa baba.........
Serdecznie dziękuję za rady i za linka, już czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×