Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enchanting

czerwona satynowa bluzka - czy wypada założyć ją na egzamin?

Polecane posty

Jutro mam egzamin z matematyki (na studiach). Czy białe bluzki są obowiązkowe? Mam ładną czerwoną satynową bluzkę i chciałabym ja założyć - wypada czy nie? Bardzo proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalbalbalalba
jeśli egzaminujący to kobieta to nie radzę zakładac sexi czerwonej satynowej bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabalbalbalalba
ale jeśli jest mężczyzną to jak najbardziej wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn przedmiot prowadzi kobieta - niezbyt pozytywnie nastawiona do świata niestety. Ale egzamin jest pisemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm na studiach nie ma obowiązku ubieranie sie czarno biało. masz być ubrana elegancko wyjściowo zgodnie z sytuacją. ja przyszłam raz na egzamin w sukience brązowej bardzo eleganckiej, w złotym topie z bolerkiem itp. jednak trochę czerwony jako bardzo kobiecy i seksowny kolor (zwłaszcza jeśli chodzi o satynę) może nie być dobry pomysłem. wszystko zależy od kroju bluzki i z czym to złożysz. a jeszcze jedna uwaga nie zakładała bym satyny jest ciepło i będziesz zestresowana a na satynie nawet kropelkę potu widać jako wielką plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kobieta i niezbyt dobrze nastawiona do świata to ja bym zrezygnowała:P nie warto zbyt rzucać się w oczy:P:P utrudnia ściąganie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×